tabletki OLIMP Therm Line II

napisał/a: ok31 2008-09-24 16:05
Witam
Musze troche schudnąć prz wzroście 180 cm ważę 92 kg, natknąłem się na na tabletki OLIMP Therm Line II,z tego co przeczytałem składniki są naturalne itd. ale dla pewności chciałbym spytać jeżeli ktos wie, czy tego typu tabletki nie mają skutków ubocznych i czy są 100% bezpieczne, pytam bo wiem że wśród osób otyłych popularne sa różne tabletki na odchudzanie często nie są zbyt bezpieczne dla zdrowia. Z góry dzięki za dopowiedź.
Podaje linka do allegro gdzie jest podany skład itd.
http://www.allegro.pl/item436609352_olimp_therm_line_ii_120kaps_od_ss_wysylka_0_zl.html
djfafa
napisał/a: djfafa 2008-09-24 18:29
Jeżeli nie masz nadciśnienia i chorób tarczycy to możesz brać śmiało. Nie są one szkodliwe tylko kofeina podnosi ciśnienie (dlatego piszę o nadciśnieniu) a L-tyrozyna, może być "za silna" jak masz np. nadczynność lub niedoczynność i łykasz lewotyroksynę.
Pamiętaj tylko, że to suplement i nie zadziała jak nie przejdziesz na dietę i nie włączysz ruchu do swojego życia. Zresztą Twoja waga nie jest jakaś tam strasznie duża.
napisał/a: ok31 2008-09-24 20:19
Nadcisnienia i chrób tarczycyc niemam, choć dawno badan nie robiłem to raczej niemam bo nigdy z tym problemu nie miałem, oczywiście zamierzam włączyc ruch w to wszystko bo wiadomo że to podstawa ale te własnie tabletki jako jakis tam wspomagacz chyba kupie, skoro mówisz że są ok to pewnie na nie się zdecyduje. Moja waga może nie jest jakas rzeczywiście ogromna ale jednak czuje że za dużo waże i troche trzeba zrzucić...dzieki za odpowiedź :)