Tabletki na zahamowanie apetytu

napisał/a: madziazizia 2016-05-13 13:45
Możecie polecić jakieś metody albo tabletki na zahamowanie apetytu, mam wielki z tym problem a chciałabym schudnąć kilka kg do wakacji.
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-05-14 07:40
Poczytaj o 5-HTP.
djfafa
napisał/a: djfafa 2016-06-06 11:03
ORAZ:

[url_special=http://diety.wieszjak.polki.pl/jak-przyspieszyc-przemiane-materii-wspomagacze,abc-odchudzania-artykul,10417524.html?utm_source=Newsletter&utm_medium=Wieszjak&utm_campaign=Newsletter-Wieszjak#:30zkkb91]http://diety.wieszjak.polki.pl/jak-przyspieszyc-przemiane-materii-wspomagacze[/url_special:30zkkb91]
napisał/a: PabloRe 2016-06-23 22:41
nie radze brać takich tabletek , jak nie chcesz miec apetytu alb go jakoś zredukowac i ogolnie schudnąc , to ajpierw polecam zaczac od oczyszczania . np pijąc soki .przez jakies 3 dni . Sa soki Curratio , bardzo sycące , pol litra soku masz zrobione z 1,5 kg owocow ( już gdzies o tym wspominałem ) , Jak je pijesz to nie czujesz głodu po prostu . 3 dni uważam ze jest to wystarczająco . Potem pomalu zacznij wprowadzac produkty . oczywisce wszytsko gotowane na prze najlepiej . i aktywnosc fizyczna .
napisał/a: markietanka 2016-08-11 10:56
Enkaa napisal(a):Możecie polecić jakieś metody albo tabletki na zahamowanie apetytu, mam wielki z tym problem a chciałabym schudnąć kilka kg do wakacji.



Tabletki nie zahamują Ci aptetytu na 100% Wiem bo sama kilka z nich testowałam i działanie nie jest takie jak obiecuje producent... Niestety... Za to dobre działanie na apetyt ma błonniK. Polecam szczegolnie w suplemencie Fibra Vitale:
blonnik
babka plesznik
siemię lniane
oraz inne zioła.Regularne stosowanie nie tylko zmniejsza apetyt ale również usuwa problem z biegunkami, zaparciami i innymi problemami żołądkowymi
napisał/a: daniell1 2016-08-18 09:54
Ja obecnie mam bardzo duze problemy z zahamowaniem apetytu. Mam bardzo duży apetyt i już nie wiem co robić aby go zahamowac. Gdzie mogę kupić ten blónnik?
napisał/a: markietanka 2016-08-31 12:49
daniell napisal(a):Ja obecnie mam bardzo duze problemy z zahamowaniem apetytu. Mam bardzo duży apetyt i już nie wiem co robić aby go zahamowac. Gdzie mogę kupić ten blónnik?


Zamawiałam przez internet. Możesz jeszcze zorientować sie w aptekach.