Tabletki antykoncepcyjne Milvana

napisał/a: Róża_17 2015-05-28 11:37
Witam, chciałabym dowiedzieć się na temat tabletek antykoncepcyjnych Milvana. Mianowicie jakie są skutki uboczne ? Jak organizm przyjmuje te tabletki ? Jak skóra reaguje na nie ? Pan Ginekolog przepisał mi te tabletki, ponieważ wcześniej w krótkim odstępie czasu zmieniłam dwa razu tabletki novynette oraz belare. Dodam, ze choruje od ok 5 lat na niedoczynność tarczycy, tabletki eutyrox 50 g. Czytajac ogólne opinie kobiet nie były one dobre. Nie chce zacząć brać tabletek, przez które będę miała ciągle zły humor w pracy czy też będę w depresji. Proszę o pomoc w rozszerzeniu informacji na ten temat oraz w rozwniu moich niepewności co do tych tabletek.
napisał/a: wikam2 2015-05-28 21:31
Napisałam się, myślałam, że wysłałam ale poszło zamiast tu to gdzieś w świat :/

Jeszcze raz ;)

- musisz sama spróbowac, inaczej się nie dowiesz. Opinie innych Pań niewiele wnoszą gdyż każda z nas ma inny poziom hormonów w organizmie i inaczej reaguje na podaż hormonu zawartego w tabletce.

Piszesz, że zażywałaś ;
Belare - skład - Chlormadinon + etynyloestradiol
Novynette sład - Dezogestrel + etynyloestradiol
Milvana - skład - + Gestoden + etynyloestradiol

Czyli - skład nieco inny a zapewne dawki poszczególne też. Toteż...próbuj? :)
napisał/a: Róża_17 2015-05-28 22:00
Ok, w takim razie jak wystąpi miesiączka wezmę pierwszą tabletkę. To co mnie najbardziej obawia to stany depresyjne (to akurat wyczytałam w ulotce). Także mam nadzieję, ze będą mi służyły te tabletki. Dziękuję za pomoc ;)
napisał/a: wikam2 2015-05-29 11:38
Też mam taką nadzieję :) I wiesz co? Nigdy nie czytam skutków ubocznych! ;))) Bo ich jest tyle i takie, ze potem zastanawiam się czy kapsa w ogóle ....pożreć! :)
Powodzenia!
...i pisz jak się czujesz, na pewno ktoś z tego jeszcze skorzysta :)
napisał/a: Róża_17 2015-05-29 12:16
Po pierwszym tygodniu zdam relacje co i jak, ponieważ na temat tych tabletek jest bardzo mało mówione na forach. Pozdrawiam :)