Tabex

napisał/a: arenda1 2008-01-18 11:00
Mam pytanie z jakimi lekami wchodzi w interakcje Tabex podobno jest podobny do nikotyny czy przyjmując tabletki antykoncepcyjne można utrzymać efekt antykoncepcyjny? Proszę o pomoc najchętniej internisty ...
napisał/a: delinka79 2008-01-18 12:09
w przypadku Tabexu nie należy go tylko stosować z lekami przeciwgruźliczymi
domniemam że nie masz gruźlicy czyli możesz bezpiecznie przyjmować i Tabex i doustne środki antykoncepcyjne
napisał/a: Marta Sobczak 2009-04-22 23:06
Witam ja biore tabex 5 dni przez pierwsze 3 dni paliłam tylko pół papierosa teraz mam 5 dzień brania leku od 2 dni nie pale wcale (czyli 4 dnia ) choć ciągnie mnie troszkę ale nie pale bo dzięki tabexowi mogę się odluczyc palic moze wyda się wam to dziwne ale 3 dnia miałam juz inny oddech nie meczyłam się tak i jak rano wstawałam to nie chodziłam do toalety zeby nosa wydmuchac czy zakasłać 23.04 mam 3 dzień bez palenia czuje się dobrze choć nie pawiem nie raz mnie nerwy złapia ale pomimo że mam lekki pociąg do papierosa stanowczo mówie NIE !!!!!!!!!!!! nie powiem paliłam 6 lat po 20-30 papierosów ale teraz koniec z tym chce to rzucić raz na zawsze teraz gdy nie pale a ktoś zapali to strasznie śmierdzi ta osoba aż dusi zobaczycie sami spróbujcie nie pozałujecie jak rzucicie