Tabex

napisał/a: neta1975r 2009-08-24 10:09
Hej!!! Dziś 22 dzień bez papierosa!!! Wiem, że nie dałabym rady bez tabletek tabex. Mam nadzieję, że juz nie wrócę do tego nałogu i za jakiś czas powiem - "rzuciłam palenie". Teraz jestem na etapie pozbywania sie zapachu i brązowego osadu z domu. Rączki zajęte to pozwala walczyć z nawykim trzymania papieroska... Damy rade!!! Tabex działa, przekonują sie o tym teraz nasi znajomi którzy skuszeni naszymi małymi sukcesami sami zaczęli rzucać.
napisał/a: anitamala 2009-08-24 12:37
hej

tak czytam te wasze komentarze i naprawdę jestem pełna podziwu....
dziś jest 5 dzień kiedy biorę tabex , a nadal ciągnie mnie do papierosów ;/, nie wiem co sie dzieje, wszystko robiłam zgodnie z zaleceniami z ulotki, trzymałam się godzin, ustawiam sobie nawet alarmy w telefonie, żeby co do minuty brać te tabletki- i nic nadal pale :(, najgorsze jest jednak to , ze 4 noce mam nieprzespane, chodzę zmęczona, przemęczona i do tego zła ze na mnie nie podzialaly :( nic z tego nie rozumiem, myślałam ze choć trochę mniej będzie mnie ciągnęło, a tu nic... czy ktoś mial podobny problem i nie ma żadnych rezultatów brania tych tabletek? serdecznie pozdrawiam i czekam na opinie :)
napisał/a: KRAKOW grzesiek 2009-08-24 21:28
WITAM DZISAJ KUPIŁEM TABEX JUTRO ZACZYNAM BRAC ZOBACZYMY CZY PIĄTEGO DNIA (SOBOTA) NIE BEDE PALIC NAPEWNO BEDE SIE STARAC NIE ZA PALIC ZOBACZYMY
napisał/a: dysa 2009-09-07 13:26
Witam wszystkich
Ja tez juz zakupiłam tabex i od jutra mam zamiar skonczyc z paleniem. Intryguje mnie tylko jedno czy ktos duzo przytył przy tej kuracji bardzo sie tego obawiam ze nabiore duzo zbednych kilogramow. Moze ktos wie jak w takim przypadku zatrzymac nadmierne łaknienie?
napisał/a: darom 2009-09-08 16:17
Witam.Cztery dni temu minęło dwa miesiące odkąd nie palę.Praktycznie zero pociągu do papierosów,a jeżeli się zdarzy że przejdzie mi to przez myśl to trwa to kilka chwil.Jest naprawdę super.Życzę powodzenia wszystkim rzucającym i tym którzy już rzucili,aby trwali w swoim postanowieniu bo naprawdę warto.
"dysa",U mnie łaknienie nie zwiększyło się ,choć przytyłem 2 kilo.Ale gumy do żucia i jakieś tik taki pozwolą dotrwać od posiłku do posiłku,tak żeby nie podjadać w miedzy czasie.Życzę powodzenia,pisz jak Ci idzie.
napisał/a: danielo666 2009-09-08 23:30
Witam.
8 dzień „terapii tabex-owej” już za mną.
Palę 14 lat paczkę dziennie. Próbowałem wiele razy – bez efektu – głód był silniejszy ode mnie.
W pierwszych trzech dniach zażywania tebexu – wypaliłem po 2 papieroski (które powiem że nieba rdzo mi smakowały) a od czwartego dnia nie palę już nic. Tabex działa!!! Powiem że palić mi się nie chce i mam nadzieję że już mi się nie zachce. Czasem nachodzi mnie tylko myśl że fajnie by było sobie dymka puścić – ale to nie problem. Od pierwszego dnia nie mam „głodu”. Trzymajcie kciuki!!!
Na ulotce jest napisane by nie spożywać alkoholu podczas terapii. Opiszę to na moim przykładzie – wybrałem się piątego dnia z kolegą na piwko. Wypiłem trzy, w zakopconej knajpce (kumpel tez pali). Nawet nie pomyślałem o papierosie i strasznie mi to śmierdziało. A to co się stało po powrocie do domu – masakra. Wymioty, biegunka itp. Dodam iż nigdy wcześniej niczego podobnego nie doświadczyłem. Nie wiem czy to wypite trzy browarki w połączeniu z tabex-sem czy strasznie zadymione środowisko w którym przebywałem przez 3h wywołały tak silną reakcję u mnie? Także nie polecam...
Pozdrawiam …. Niepalących i tych jeszcze…
napisał/a: amre 2009-09-09 22:06
trzeci dzień z tabexem i trzeci bez papierosa.
palić mi sie nie chce, wręcz jak pomyślę o zapaleniu to mam odruch wymiotny ale za to reakcja na ten lek jest straszna-zawroty głowy, ból głowy, nudnosci, wymioty...
Nie przerywam jednak, mogę cierpieć bylebym tylko rzuciła papierosy....
napisał/a: Diana64 2009-09-09 23:36
WITAM TYCH NIEPALACYCH I TYCH JESZCZE- MAM PYTANIE CZY JAK MAM NIEDOCZYNNASC TARCZYCY I BIORE EUTHYROX 125Mmg CZY MOGE BRAC TABEX CHCEM ZUCIC PALENIE PALE JUZ 27 LAT PRWIE DWIE PACZKI DZIENNIE I BARDZO BYM CHCIALA JUZ NIEPALIC JUZ MAM DOSC NIEMAM SILNEJ WOLI PROSZE O ODPOWIEDZ
napisał/a: nałóg1962 2009-09-10 18:24
witam wszystkich nałogów.
ja nie paliłem,ja ten syf ładowałem w siebie po 3 paczki dziennie przez 30 lat.ile straciłem przez to zdrowia i pieniędzy,jeden Bóg tylko to wie.tabex uratował mi życie.nie palę 7 miesięcy.
życzę wszystkim wytrwałości i odrobiny silnej woli.
cześć.
napisał/a: syla 39 2009-09-11 10:11
amre napisal(a):trzeci dzień z tabexem i trzeci bez papierosa.
palić mi sie nie chce, wręcz jak pomyślę o zapaleniu to mam odruch wymiotny ale za to reakcja na ten lek jest straszna-zawroty głowy, ból głowy, nudnosci, wymioty...
Nie przerywam jednak, mogę cierpieć bylebym tylko rzuciła papierosy....

syla dzis byłby 4 dzień z tabexem ale... przez 2 pierwsze dni wieczorem miałam b.silne bóle głowy mysłałam że lek się nałożył i jest go za duże stęzenie bo ja ważę47kg na trzeci dzień ok południa znowu ból ciemniało w oczach dudniło w głowie a wieczorem krew z nosa a ja mam cisnienie umarlaka czasami 90\45 i dobrze mi z tym to skąd taka reakcja-uważaj oczywiście tabex juz przeszedł do historii...
napisał/a: Krzychudkf 2009-09-17 17:30
Tabex to wspaniały lek dzięki niemu już nie pale !!!!
napisał/a: Komin1 2009-09-21 10:32
Komin napisal(a):Po 50.latach palenia (ilość papierosów nieporażająca - do 12-14 dziennie) zdecydowałam się na rzucenie paskudztwa. Jedno jest pewne - gdybym miała zaczynać palenie dzisiaj, nie uzależniłabym się od papierosów, bo w niczym nie przypominają "moich pierwszych"- kto pamięta smak Grunwaldów, Wrocławskich, Dukatów, Femin, a nawet Sportów? Ale koniec rzewnych wspomnień, to se ne vrati! Rzucam palenie, mam silną motywację, a do pomocy zapraszam Tabex. Zyczcie mi sukcesu. Odezwę się za dni kilka.

Nie wyszło mi z Tabexem, ponieważ mam nadczynność tarczycy i inne dolegliwości sercowo-naczyniowe, ale postanowiłam się "plastrować". Będzie dobrze, a z mojego Tabexu korzysta znajoma. Damy radę! Pozdrawiam wszystkich walczących z "fajami".