szum w uszach

napisał/a: sylwek1929 2014-11-11 09:39
Witam serdecznie, jestem mężczyzną w wieku 21 lat ogólnie w życiu nie miałem problemów ze słuchem i podobnej sytuacji jak ta teraz, a zaczęło się wszystko od wczoraj przez cały dzień było wszystko okej, ale tak na godzinę przed snem wystąpiło uczucie zatkania uszu, tak jak to jest przy działaniu ciśnienia, jak przy przejeżdżaniu pod kanałem la Manche, takie zatkanie z reguły ustępowało po ziewnięciu jednak tym razem jest inaczej uczucie zatkania nie minęło a dodatkowo pojawił się szum w uszach przypominający dmuchający wiatr.. i stąd pytanie czy powinienem się martwić? dodatkowo powiem, że w ostatnich dniach byłem nękany gorączką, mimo to zmuszony byłem wyjść z domu nie jednokrotnie.. czy moje objawy mogą być tylko skutkiem przewiania ?
z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi
napisał/a: Pingwinka 2014-11-11 11:41
Ja ostatnio miałam coś takiego - po wizycie u laryngologa okazało się, że wosk zatkał mi ucho, zrobili płukanie wodą taką pod ciśnieniem, wypłukali wosk, a potem pod nim wyszło zapalenie , dali mi krople za 5 dych i przeszło w 4 dni:)
napisał/a: sylwek1929 2014-11-11 12:13
czyli w sumie nie ma co się przejmować, ale wizyta jest nie do uniknięcia jak rozumiem ? i dzięki wielkie za odpowiedź
napisał/a: Pingwinka 2014-11-21 10:18
Mniej więcej - do laryngologa idż koniecznie:)