SZUM W USZACH

napisał/a: zxcvbnm1 2009-08-11 22:08
Witam

chciałaem zasiegnąc rady od jakis 3 miesiecy szumi mi w uszach i dotego boli mnie głowa w okolicach uszu i w dół szyi
i mam bóle brzuch ale to chyba z nerwów i mam ogulne uczucie ze cos jest nie tak obawiam sie naj gorszego ze to jakis guz
niby byłem u lekaza ogólnego i porobił mi jakies proste badania i powiedział ze wszystko wporzadku a na szum w uszach
niema tabletek prosze o jakies opinie .
z góry dziekuje.
napisał/a: monia331 2009-08-12 20:42
Mysle ze powinienes udać sie do laryngologa,zeby zrobic dokładniejsze badanie.Czy na szum nie ma lekarstwa? Ja kiedyś tez miałam ten problem szumiało,potem zaczęłam słabiej słyszeć,a miałam 30 lat.Po badaniach okazało się ze to otoskleroza,miałam zabieg w Kajetanach i teraz wszystko jest ok.Pozdrawiam
napisał/a: zxcvbnm1 2009-08-12 22:58
dzieki

ale niewiem jak dlugo mozna z tym chodzic bo narazie nie dam rady pujsc do laryngologa ale napewno w naj bliszym czasie
go odwiedze bo ten szum jest strasznie uciazliwy i mam pytanie czy czas leczenia jest długi??
napisał/a: InNa18 2009-08-13 09:16
Witam,
mam ten sam problem z szumami. Dodam, że jestem po kilku operacjach ucha... Czy do końca życia będzie mnie to prześladować?
napisał/a: monia331 2009-08-13 12:14
Ja tez miałam operacje wszczepienia strzemiaczka ale rezultat jest super,nie słyszałam prawie na ucho a teraz jest ok.Mam 34 lata i czasami jeszcze szumi w uchu nieoperowanym ale bez porównania jak kiedys.
InNa18 a jaka miałaś operacje jak mozna wiedzieć i gdzie? Pozdrowionka
napisał/a: InNa18 2009-08-13 21:01
Krk 3x polipy, 1x plastyka i 1x perlak ... i te denerwujące szumy