Szukamy dobrego endokrynologa.

napisał/a: basia67 2016-08-19 13:50
Cześć. Sprawa wygląda następująco. Moja żona na coś choruje. Doszliśmy do tego, że to najprawdopodobniej jest choroba związana z zaburzeniami gospodarki hormonalnej. Niestety, w większości docieraliśmy do tego sami. Wciąż jednak niewiadomo do końca co to za choroba. Na naszej drodze trafialiśmy na mnóstwo „lekarzy”, którzy byli raczej partaczami, niż cokolwiek sobą reprezentowali. Dlatego Wy jesteście moją ostatnią nadzieją, żeby znaleźć dla niej pomoc. Jeśli wiecie, gdzie w Krakowie, albo jego okolicach można znaleźć dobrych endokrynologów, to proszę, podzielcie się tą informacją.
napisał/a: AnnaMi38 2016-08-22 09:43
Hej! Szczerze współczuję sytuacji i doskonale ją rozumiem. Sama bujałam się z problemem neurologicznym przez długi czas. Do momentu aż w Kalwarii Zebrzydowskiej trafiłam do NZOZ Revita. Tam naprawdę zależy na dobrze pacjentów i rzeczywiście ich leczą, a nie twierdzą, że to rzadka choroba, ale nie wiedza, jak ją leczyć. Ja wówczas trafiłam pod skrzydła pana doktora Piotra Grzyba. Złoty człowiek, który naprawdę pomógł mi z moim problemem. Co do zaś samego Nzozu, to wiem, że tam też mają endokrynologów. Jeśli są choć w połowie tak dobrzy, jak mój lekarz, to masz gwarancję, że na pewno dowiecie się co to za choroba, a przede wszystkim zaczniecie ją skutcznie leczyć.
napisał/a: MissQ 2016-08-22 11:03
Prawda! I ja jestem żywym przykładem tego, że mają tam naprawdę dobrych endokrynologów. Trafiłam w tym samym ośrodku do pani doktor Edyty Runger-Kafary (mam nadzieję, że dobrze napisałam). Pani doktor nie tylko ma prestiżowe wykształcenie (a jak! nasz kochany UJ :)), ale też i ma imponujące doświadczenie. Wiem też, że przyjmuje zarówno w Nowej Hucie, jak i w Kalwarii Zebrzydowskiej. A naprawdę pomogła mi bardzo, ponieważ kiedy do niej trafiłam okazało się, że byłam na granicy tej choroby Hashimoto, czyli wyjątkowego paskudztwa. Z panią doktor udało się mi oddalić wizję zachorowania i teraz cieszę się dużo lepszym zdrowiem w ogóle ;)
napisał/a: minimyszka89 2016-08-22 14:11
Słyszałam o tym ośrodku i sama się przymierzałam, żeby się tam wybrać. Tylko akurat ja potrzebuję dobrego diabetologa. Mają tam kogoś, do kogo warto byłoby się udać?
napisał/a: AnnaMi38 2016-08-23 11:02
Kochana :) Oczywiście! Ja sama po tym, jak znalazłam u nich pomoc neurologiczną, poleciłam ich placówkę przyjaciółce, która zmagała się z cukrzycą. Zarejestrowała się do pani doktor Bożeny Kozaneckiej. Kobieta z naprawdę szerokim doświadczeniem, ogromną wiedzą i doskonałym podejściem do pacjenta. Koleżanka w życiu nie chwaliła żadnego lekarza tak, jak ją. Jakby co, to pod tym adresem możesz znaleźć miejsca i godziny przyjęć pani doktor: http://www.nzozrevita.pl/specjalisci/bozena-kozanecka/. Jakkolwiek zaawansowaną masz tę cukrzycę, to na pewno znajdziesz tam doskonałe wsparcie :)
napisał/a: minimyszka89 2016-08-23 12:45
Mam nadzieję, bo czasem mi z tym trudno, a mój dotychczasowy lekarz cóż… byłam tylko kolejnym pacjentem. Dzięki śliczne za informację :)
napisał/a: basia67 2016-08-23 14:03
Kochani i ja Wam bardzo dziękuję. Jesteśmy już zarejestrowani do pani doktor. Mam nadzieję, że znajdziemy tam potrzebną małżonce pomoc, bo widzę, że cierpi. Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!
napisał/a: nolimit1 2016-09-02 14:02
MissQ napisal(a):kiedy do niej trafiłam okazało się, że byłam na granicy tej choroby Hashimoto, czyli wyjątkowego paskudztwa. Z panią doktor udało się mi oddalić wizję zachorowania i teraz cieszę się dużo lepszym zdrowiem w ogóle ;)


Mozesz to rozwinąć? Niby w jaki sposób 'oddaliła się wizja zachorowania'. Niby co zrobiła? Byłaś w ogole chora? i co to znaczy, ze byłaś na granicy tej choroby. Czyli co miałaś przeciwciała i się cofnęły?
napisał/a: kamiszkon 2018-04-05 11:40
Jestem po konsultacji i wdrożonym leczeniu w klinice Psychomedic w Warszawie, także mogę jak najbardziej ich polecić, jak szukacie dobrego endokrynologa na terenie Warszawy. Oczywiście placówka jest prywatna, ale jak chcemy mieć opiekę medyczną na najwyższym poziomie, to niestety NFZ nie pomoże, wiem sama po sobie.
jadwigowska
napisał/a: jadwigowska 2019-01-27 15:46
kamiszkon napisal(a): Jestem po konsultacji i wdrożonym leczeniu w klinice Psychomedic w Warszawie, także mogę jak najbardziej ich polecić, jak szukacie dobrego endokrynologa na terenie Warszawy. Oczywiście placówka jest prywatna, ale jak chcemy mieć opiekę medyczną na najwyższym poziomie, to niestety NFZ nie pomoże, wiem sama po sobie.

Fakt, w tej klinice mają bardzo dobrych specjalistów z wiedzą i doświadczeniem, którzy potrafią dotrzeć do pacjenta i wzbudzić w nim zaufanie a czasami bywa to ciężkie. Ja ze swojej strony mogę jeszcze dodać, że oferują możliwość rejestracji online.