Szukam wzajemnego wsparcia w nerwicy

napisał/a: znerwicowany30 2017-05-09 13:03
Witam wszystkich

Tak jak w temacie... Borykam się już z nerwicą od ponad roku.
Początki były bardzo ciężkie i podobne do tych już tutaj opisanych. Zimne poty, uczucie gorąca, odrealnienie, zawroty głowy, miekkie nogi, wieczne lęki i tak dalej i tak dalej...

Z czasem objawy zmalały jednak nadal są uciążliwe. Minęły już czasy gdy bałem się praktycznie własnego cienia jednak daleko mi do normalności... i tu zwracam się do was... Szukam osoby/ osób z którymi mógłbym pogadać najlepiej przez whatsapp wtedy można się wspierać w kryzysowych sytuacjach na bieżąco ale też przez maila itp.
Gdy mam doła, jestem wkurzony, mam atak paniki czy brak mi motywacji do dalszej walki.
Chętnie też pomogę osobą które walczą tak jak ja, wiadomo, że łatwiej otworzyć się przed kimś obcym szczególnie gdy mamy poczucie anonimowości.

Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś chętny
Znerwicowany
napisał/a: Sandie 2017-05-14 16:15
Hej także borykam się z nerwicą lękową i przy każdym nowym objawie boje się , że to choroba .Najgorsze jest to , że każdy objaw wpisuje w internet a wtedy to w ogóle się nakręcam .Tak naprawdę to nie zrozumie nas nikt , którzy nie mieli nigdy nerwicy lękowej wiec nie oczekujmy tego od innych bo wiadomo ze nas nie zrozumia , dlatego dobrze ze jest to forum byśmy mogli razem my nerwusy się wspierać i opowiadać nasze przeżycia ;):)
napisał/a: znerwicowany30 2017-05-17 13:32
Gdybyś chciała pogadać, możesz na mnie liczyć tutaj lub na priv