szukam w Warszawie super chirurga - usuwanie zmian skornych

napisał/a: covocovo 2015-02-24 12:33
z powodu zagrozenia (rodzinne, czerniaki...) lekarz pierwszego kontaktu skierowal do chirurga, by zlikwidowac niepokojące, wszelkie podejrzane zmiany na skorze. Lekarz chirurg byl znakomity (btw: spec chir. plastycznej), precyzyjny,kazde wyciecie mialo oczywiscie swoje rutynowe badanie histo (bylo jedno trafienie, malo grozne,ale bylo), niestety - lekarz pozegnal NFZ-owa sluzbe, zabiegi u niego odtad b. kosztowne.

Szukam przeto w Warszawie naprawde godnego zaufania, dokladnego chirurga, pracujacego w NFZ-ym sektorze sl.zdr., do ktorego mozna przyjsc ze skierowaniem, by dokonczyc dziela.
Polecicie kogoś? dzięki.
napisał/a: piotrosiama 2015-02-24 13:02
Niezły jest dr Mateusz Koniarz, przyjmuje m.inn. na ul. Leszno 17 - poczytaj opinie o nim.
napisał/a: covocovo 2015-02-24 16:23
piotrosiama napisal(a):Niezły jest dr Mateusz Koniarz, przyjmuje m.inn. na ul. Leszno 17 - poczytaj opinie o nim.

to obok wspomnianego przeze mnie i znanego mi chirurga - juz drugi swietny, ale poza lecznictwem NFZ,refundowanym, a przeciez O TO PYTALEM. Jakos nie moge znalezc innego, poza pryw. lecznictwem, miejsca pracy...
napisał/a: piotrosiama 2015-02-25 09:20
Dobrze zrozumiałam o co pytasz - dr Koniarz przyjmuje na ul.Leszno właśnie w ramach NFZ /wizyta bezpłatna/ poza tym z tego co się orientuję pracuje również i w Poradni na ul. Mariańskiej
napisał/a: covocovo 2015-02-25 10:33
piotrosiama napisal(a):Dobrze zrozumiałam o co pytasz - dr Koniarz przyjmuje na ul.Leszno właśnie w ramach NFZ /wizyta bezpłatna/ poza tym z tego co się orientuję pracuje również i w Poradni na ul. Mariańskiej

ups... faktycznie :) jest w nfz, teraz doczytalem. dzieki bardzo.
btw:
swoją drogą - zaskoczony jestem, że wykonujac takie zabiegi, jest "każdym", tylko nie... chirurgiem (specjalizacja) :) dermatolog,wenerolog... Mam wprasowaną wiedze, żeby szukac chirurga, tak znalazlem tego poprzedniego mistrza swiata... No nie wiem,co z tą wiedza zrobic, nie wiem...
napisał/a: piotrosiama 2015-02-25 17:11
Tu - https://ranking.abczdrowie.pl/d/3243,mateusz-koniarz - masz garść info o tym lekarzu. Znajomi, którym go poleciłam,a wykonywał różne zabiegi chirurgiczne, byli bardzo zadowoleni. Jedna tylko rzecz - nie jest wylewny, choć bardzo konkretny i dociekliwy - to mówię już na podstawie własnego przykładu.
napisał/a: covocovo 2015-02-26 11:31
piotrosiama napisal(a):Tu - https://ranking.abczdrowie.pl/d/3243,mateusz-koniarz -

dzięki bardzo.
napisał/a: grace24 2015-03-14 16:33
polecam z czystym sumieniem dr Tomasza dębskiego. jestem po wycięciu 6 zmian, 2 okazały się niegroźnym nowotworem. zanim przyszło badanie histopatologiczne - lekarz wiedział co to jest i uspokoił mnie więc diagnoza obyła się bez łez. 2 zmiany wycinałam w lasermed u dr dębskiego. te groźniejsze i te większe już na nfz w szpitalu na czerniakowskiej (u tego samego doktora). Nie widzę różnicy ani a traktowaniu ani w przebiegu zabiegu pomiędzy prywatną a państwową słuzbą zdrowia. dowiedz się w rejestracji kiedy przyjmuje w szpitalnej przychodni - ja tak się zapisywałam.
napisał/a: covocovo 2015-03-14 18:04
grace24 napisal(a):polecam z czystym sumieniem dr Tomasza dębskiego.

dziękuję.
napisał/a: magdalenka9 2015-10-15 12:55
Ja na usuwanie zmian byłam w Klinice Melitus http://klinikamelitus.pl/zabiegi/laserowe-usuwanie-zmian-skornych