szukam u siebie objawów ciąży

napisał/a: ola114 2007-11-23 18:45
7 listopada po raz pierwszy kochałam się ze swoim chłopakiem.Nom był to "nieszczęsny"pierwszy raz, bo zsunęła nam się prezerwatywa a nie wiemy dokładnie w którym momencie.Jednak szybko znaleźliśmy ginekologa, który podał mi pigułki "po".Wzięłam je ok. półtorej godziny po stosunku.Jakie jest ryzyko zajścia w ciążę??Dwie noce nie spałam z powodu stresu:/.14 listopada wystąpiła brązowa wydzielina i krwawienie trwające jeden dzień.Potem przez 2 dni tylko brązowa wydzielina.Czy to był skutek działania tabletek??Dodam że wszystko przypominało miesiączkę...Jednak prawidłowy termin miesiączki mam ok.27 listopada.Czy jeśli nie dostanę okresu znaczy że jestem w ciąży??Ciągle szukam u siebie objawów ciąży...no i czasem wydaje mi się że jakieś są ale czy to możliwe po dwóch tygodniach??gdyby ktoś mógł pomóc...pocieszyć...
napisał/a: Peter 2007-11-23 18:49
Jeśli wzięłaś pigułkę "po"w ciągu 1,5 godz. po stosunku, to nie ma takiej możliwości, abyś była w ciąży.
napisał/a: jakoo 2007-11-23 22:04
1,5 godziny po stosunku, no nie był to chyba udany "pierwszy raz". Emoooocje. Co do tematu to na 99,99% pigułka zadziałała jeśli miała co działać.
napisał/a: Madonna 2007-11-24 18:14
Jak to nie ma możliwości zajścia w ciążę po tabletkach po? Mają przecież 95% skuteczności, a nie 100%. Dzieci po Postinorze też się rodzą. Mimo takiego a nie innego nastawienia rodziców.