Szmieszna kulka na tyle głowy.

napisał/a: spongebob123 2009-07-21 01:17
Witam mam problem, mam szmieszną kulkę na tyle głowy, jest sztywna i sie nierusza jednak jak ja nascine to troche mnie boli. możecie mi powiedziec czy to normalne?
djfafa
napisał/a: djfafa 2009-07-29 22:44
USG.
napisał/a: kaśka_24 2010-04-19 08:53
Ja też mam kulkę z tyłu głowy, na początku była mniejsza, teraz jakby się trochę powiększyła. Jak byłam na wymrażaniu znamion ciekłym azotem to przy okazji pokazałam ją dermatologowi. Powiedział, że to cysta i że może mi ją wymrozić no i wymroził a teraz czekam aż odpadnie, mam ją od 6-ciu lat a przez ten czas nawet nie wiedziałam że to cysta, na żadne USG mnie nie skierował. Na początku zahaczałam o nią szczotką przy czesaniu włosów ale z czasem nauczyłam się ją omijać tak że prawie o niej zapomniałam.
napisał/a: Viverka 2010-07-15 00:49
Ja też miałam taką kulkę - to był zwykły kaszak - usunęli mi ją w gabinecie chirurgicznym w przychodni rejonowej.
Niestety zostały mi jeszcze takie dwie - bolą przy dotyku, więc też będę musiała z nimi zrobić porządek :)
Okazało się, że moja siostra tez miała taką kulkę na głowie - wycieli jej od razu w gabinecie - i dali do badania - okazało się, że też to był kaszak - mówią, że to genetyczne.
Pozdrawiam
napisał/a: PiotrekTur 2010-07-30 07:14
inna opcja to, że masz powiększony węzeł chłonny.
na głowie objawia się to właśnie kulką z tyłu głowy.
i jest problem ustalić - dlaczego , gdy brak innych objawów.
może być wiele przyczyn , niekoniecznie rak.
napisał/a: Darkside 2011-01-07 16:11
Mam kulke z tyłu głowy. Ostatnio jakby ktoś mi wbijał gwoździe w brzuch potem zaczęło kręcić mi się w głowie i zbierało mi się na wymioty. Z tym brzuchem mam tak czasami. Parę dni temu poczułam, ż mam kulke z tyłu głowy jak myłam włosy. Wczoraj zaczęła mnie głowa boleć i krecił mi się w głowie. Czy to ma coś związane z tym?