Szmery w Sercu

napisał/a: olasc1 2007-01-25 22:29
Witam
Mam 47lat, choruję na nadcisnienie tętnicze. W czasie badan okresowych wykryto umnie szmery w sercu, skierowano mnie nastepnie na badanie echa serca.Poza tym mam podwyzszony choresterol krwi oraz przez ostatnie 3 tygodnie przechodzilam infekcje organizmu(przeziebienie powazniejsze).Moje pytanie jest nastepujace.Czego przyczyna sa szmery?Czy ta choroba jest powazna?Pozatym prosilabym o ogolne informacje na temat tej choroby. z gory dziekuje
napisał/a: Izka1 2007-01-26 21:50
Szmery serca są najczęściej powodem wady serca,ale to już musi stwierdzić lekarz,mogło dojść do zapalenia mięśnia sercowego spowodowane poważnym przeziębieniem.Czy wyniki echa serca były dobre??
napisał/a: aniak238 2007-02-04 13:26
Zapoznaj się z nowoczesną bardzo skuteczną metodą autostymulacji całego ludzkiego organizmu opracowaną przez prof. Kazimierza Piotrowicza na stronie http://www.zdrowieSOS.pl
Posiadając wiedzę w tym zakresie oraz narzędzie, którym można przyśpieszać lub spowalniać aktywność komórek, można nie tylko skutecznie leczyć wszystkie choroby, ale także wpływać na długość życia komórek. Stymulacja procesów komunikacji komórkowych uaktywnia zakodowane w komórkach programy autoregulacyjne, autoobronne i autonaprawcze, co prowadzi do wyzdrowienia, także w przypadkach wielu chorób uznawanych za nieuleczalne. Ponadto każdy może bezpłatnie uczestniczyć w prelekcjach profesora na ten temat, a także wypróbować tą metodę. Skorzystaj bo warto.
Ania