szczelajaca szczęka, dlaczego ?

napisał/a: Lavenda94 2015-09-22 11:41
Witam,

Od pewnego czasu przeskakuje mi szczęka z prawej strony. Najczęściej przy jedzeniu i ruszaniu buzia w górę i w dol. Czym może to być spowodowane i jak to leczyć ? Jest to troszkę uciążliwe i słyszą to osoby obok. Prosze o odpowiedź co robić w takim wypadku. Dziękuje .
napisał/a: tykatka 2016-01-19 15:03
Uważam, że powinnaś się udać do stomatologa, albo do chirurga szczękowego na konsultacje!
Nie mam pojęcia skąd jesteś, ale Ja gdy mam jakiekolwiek poważne wątpliwości co do mojego uzębienia to udaję się do http://dentiumclinic.pl/ w Krakowie.
To bardzo fajny młody zespół lekarzy,którzy zawsze mi doradzą i wyeliminują problem
napisał/a: tatiana88 2016-01-21 20:18
ło mamo , szczelająca szczęka ? moim zdaniem chyba masz coś ze stawem , bo póki co nic inego nie przychodzi mi do głowy . jak na mój gust to również powinnaś się udac do dentysty . Ja również jestem z Krakowa i chodze do stomatologii Cichoń . bardzo dobra przychodnia denstystyczna , wiele razy ratowała mi zeby z beznadziejnych sytuacji .
napisał/a: krystyna24 2016-02-05 10:11
Może to być zwyrodnienie stawu skroniowo-żuchwowego, niektórzy stomatolodzy się tym zajmują.
napisał/a: MissQ 2016-02-23 11:09
szkoda, że później takie osoby nie odpisują co było problemem
napisał/a: podka 2016-02-23 22:47
hmm no od przeskakującej szzczeki to raczej jest chirurg szczękowy....ale ja mam ten sam problem i dr Cichoń o tym wie i doskonale sobie z tym radzi, szybko i solidnie. a ja nie męczę się z długo otwartą buzią...także dobrze ze trafiłam na takiego specjalistę!