Synvisc- opinie

napisał/a: hacyk_ 2009-08-24 22:44
Witam.
rok temu mialem robiony przeszczep chrzastki kostnej klykcia przysrodkowego, bocznego kosci udowej lewej. przez ten rok mialem rehabilitacje itp ale dalej nie jest najlepiej. Ponadto w przegladowym rezonansie wykryto u mnie chondromelacje w dole podkolanowym pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia. na ostatniej wizycie lekarz zaproponowal mi wlasnie Synvisc. zastanawia mnie to czy pomoga mi te zastrzyki? w sieci nie ma ogolnie informacji dotyczacych doswiadczen osob, ktorym lek zostal zaaplikowany - jest wiecej o wysokiej cenie siegajacej ok 1000zl. mnie osobiscie interesuja opinie i doswiadczenia- pomogl? czy sa to pieniadze wyrzucone w bloto? a jezeli ktos jeszcze odniesie sie do mojje sytuacje to bede bardzo wdzieczny.
dodam tylko ze mam 18 lat i 192 cm wzrostu gdyz to rowniez moze miec jakis wplyw...

pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc.
napisał/a: hacyk_ 2009-09-23 17:02
przypominam o temacie:)
napisał/a: kacha1111 2009-09-28 21:21
Czesc. Ja miałam podobne zastrzyki tylko że o nazwie Go-On (oba mają kwas hialuronowy). I mi osobiście nie pomogły... Lecz wielu osobom pomaga. Myślę że warto spróbować mimo że to droga terapia. Chociaż podobno lepsze wyniki są po operacji na chrząstce stawowej np. po shavingu, mikrozłamaniach. (Ja miałam podawany 3 tyg. po artroskopii po samym płukaniu stawu).