Świerzb - Mimo leczenia swędzi dalej.

napisał/a: Suchar 2014-08-15 04:35
Witam,
został zdiagnozowany przez dermatologa świerzb. Przepisała mi pani doktor InfectoScab, Lecetax oraz Afloderm. Pierwsze co to miałem się umyć i posmarować na noc Infectoscabem od szyi do stóp i pójść spać. Zrobiłem tak oraz wziąłem 2tabsy Lecetax i przespałem pierwszy raz od kilku dni noc, gdyż mnie nie swędziało, następnie wziąłem prysznic, posmarowałem się Afloderma w tych miejscach, gdzie mam wysypkę.
Następnie po południu przeczytałem o sposobie z octem, więc się, nim wymyłem, strasznie szczypałem, a najmocniej na mosznie - najwyraźniej tam najwięcej mam tego robactwa, gdyż czytałem, że szczypie najmocniej tam, gdzie jest tego najwięcej. Potem wieczorem umyłem się jeszcze raz octem i posmarowałem Aflodermą oraz wziąłem 2 tabletki Letaxu i poszedłem spać, lecz niestety nie jest już dobrze dalej w nocy mnie swędzi i nie wiem w sumie czy ten InnfectoScab oraz ocet pomógł czy może to normalne, że po tym także swędzi?
Ofc zmieniłem pościel i ubrania, w których chodziłem wyprałem w 60st, umyłem także domestosem brodzik, umywalkę i sedes oraz odkurzyłem pokoje.
Jak długo będzie mnie tak swędzieć?
napisał/a: Suchar 2014-08-15 21:33
Nikt nie pomoże? Myślę nad zakupem dla siebie i profilaktycznie dla rodziny Ivermectin, ale niestety ktoś bardzo mądry zakazał sprzedaży tego leku w Polsce (ps życzę tej osobie świerzbu) i musiał bym go sprowadzać z usa lub kanady...
napisał/a: JoachimQ 2014-08-18 11:31
Odzież firmy Dermasilk www.dermasilk.pl służy zmniejszaniu uczucia świądu, więc polecam zainteresować się bliżej tematem