Swędzi... Dłonie, przedramiona, stopy.

napisał/a: szczypior987 2012-04-13 21:53
Witam.
No to tak jak w temacie. Swędzi mnie zewnętrzna strona dłoni, skóra "pomiędzy" palcami, całe przedramiona, stopy całe oprócz palców. Mam tego już powoli dosyć. Swędzi tak od kilku dni, nie cały czas oczywiście. Ale jak zacznie to mam ochotę sobie ręce odciąć. Czuję się jak pogryziony przez stado komarów. Na początku swędziały mnie tylko dłonie, miałem wysuszoną skórę, myślałem że to od złego wycierania po myciu, nasmarowałem kremem nawilżającym firmy AA do dłoni i paznokci, było trochę lepiej, ale po kilku dniach doszły do tego przedramiona i stopy, teraz lekko zaczynają łydki. Mam tego dosyć. Proszę o w miarę szybką pomoc. Nie byłem jeszcze u lekarza, myślałem że samo ustąpi, teraz mam nadzieje że w domu dam radę się z tym uporać. Lekarz to ostateczność.

Edit.# Dodam jeszcze że nie jestem alergikiem, przynajmniej nie miałem żadnych problemów do tej pory.
napisał/a: piotrosiama 2012-04-13 21:57
Te objawy pasują mi do alergii. Warto zastanowić się co nowego stosujesz. Może masz w domu calcium/wapno musujące/ możesz teraz wypić roztwór z 2 tabl.