Swedzenie skóry, wypadanie włosów, bol w przelyku

napisał/a: icia 2016-07-25 02:07
Witam, od 4 miesięcy swędzi mnie skora, nie ma na niej zadnych plam, raczej nie jest sucha-po prostu swędzi (w okolicach intymnych rowniez), ponadto zauważyłam wypadanie włosów, pojawily sie tez bole w przełyku promieniujace do pleców. 1,5 roku temu mialam usunięty pecherzyk żółciowy. Robilam 2krotnie morfologie z rozmazem, proby watrobowe, bilirubine, sprawdzałam tez Ige calkowite, wszystkie wyniki ok. Bylam tez 2 krotnie u ginekologa z "infekcja" ktory stwierdził, ze to prawdopodobnie alergia jakas. Moja pani doktor twierdzi ze to refluks i alergia jednoczesnie. Bralam panzol i dostalam tez claritine. Do tej pory przy lekach bylo w miare. Teraz problem powrocil....2 lata temu urodziłam dziecko, przestalam karmić 2 miesiące temu-moze to tez ważna informacja. Nie mam juz sily. Znow wszystko mnie swędzi, maść od ginekologa nie pomaga, a przez te bole w przelyku az spac nie mogę. Czy ,mogłabym prosić o jakąś wskazówkę jakie badania powinnam wykonac, ewentualnie do jakiego specjalisty sie udac... dziękuję i pozdrawiam.