swedzenie skory

napisał/a: Hell 2006-08-27 11:45
od kilku lat mam problem ze skora
choroba polega na tym ze zaczyna mnie swedziec cala skora [tak jakby uderzenia ciepla]
zaobserwowalem ze zaczyna mi sie to pojawiac
-kiedy jest zimno
-kiedy wchodze z zimnego pomieszczenia do cieplego i na odwrot [zmiana temperatury]
-praktycznie cala jesien, zime i wiosne zle sie czuje co chwile mi to wystepuje [przy prawie kazdej czynnosci]
-wtym roku zaczely jeszcze wyskakiwac bable na calym ciele
-w lecie sie czuje dobze kiedy jest b. cieplo
-w zimie niemoge sie cieplo ubierac bo zaraz mnie to lapie [robi mi sie momentalnie goraco]
-kiedy sie spoce intensywnie tak po 10 min ostrego biegania natychmiast choroba ustaje ale w trakcie tych 10 min caly czas mnie atakuje [ z wyjatkiem lata w lecie caly czas czuje sie dobze ]
bylem juz u wielu lekrzy obecnie ale jak dotad nie pomaga z moich obserwan wywnioskowalem ze jedynym lekarstwem jak narazie jest bardzo ciepla pogoda
moze ktos spotkal sie z czyms podobnym lub potrafi mi pomoc ??
napisał/a: XXX1 2007-10-19 02:26
Witam.

nie bede kłamać bralem kiedys testosteron i miałem problemy cholerne ze swedzeniem.
W autobusie jak było mi gorąco to swedziawka na calej szkórze nie moglem wytrzymać musialem wysiąść z autobusu bo taki wstyd był.Czesto jak wychodzilem z pod prysznica no po prostu masakra.Gdy przestalem brać mineło.Mimo to nadal jestem ciekaw co dokladnie sie stało że mialem takie swedzenie lapało mnie to z 5-10 razy dziennie takie chamskie swedzenie nie moglem przestac sie drapać z 5-10 minut pózniej ustawało.Mam też bielactwo.