swędzenie pleców podczas kaszlu

napisał/a: marek-granda11 2015-03-02 08:36
Od dłuższego czasu mam co jakiś czas kaszel przy którym swędzą mnie plecy na wysokości płuc i odksztuszają sie nie wielkie ilości żółtej wydzieliny który ma posmak krwi ale nie widać krwi. co może być tego powodem i do jakiego lekarza powinienem sie wybrać?
napisał/a: Konstans 2015-03-02 20:15
Na początek do lekarza POZ, żeby Cię osłuchał. Swędzenie pleców powiadasz? hmmm...
nie ból? nie dyskomfort a swędzenie?
Ma za dużo wydzieliny, jesteś zaśluzowany i organizm w swej mądrosci oczyszcza sie w ten sposób.
Jeśli chcesz się lepiej poczuć, odstaw na miesiąc nabiał i gluten.
Miewasz bóle głowy?
Masz moze chore zatoki ale to też minie, kiedy się odkwasisz i odśluzujesz.
Ostatnio prze4szedłes jakąś infekcję?
Pozdrawiam.
napisał/a: marek-granda11 2015-03-03 13:35
Tak, swędzenie. wszystko razem sie pojawia i znika. zawsze po spaniu. a swój oddech to sam słysze wtedy przy głębokim oddychaniu skrzypi mi w płucach. nie miałem ostatnio infekcji przynajmniej nie położyła mnie do łóżka bo głupotami nie zawracam sobie głowy.
napisał/a: Konstans 2015-03-03 13:50
marek-granda11 napisal(a):Tak, swędzenie. wszystko razem sie pojawia i znika. zawsze po spaniu. a swój oddech to sam słysze wtedy przy głębokim oddychaniu skrzypi mi w płucach. nie miałem ostatnio infekcji przynajmniej nie położyła mnie do łóżka bo głupotami nie zawracam sobie głowy.


Skoro swędzi Cię rano, po przebudzeniu to może to jakieś alergeny (np. teraz ogrzewanie).
Idź do lekarza niech Cie osłucha.
I sam oceń na ile to głupoty a na ile rzecz, która dezorganizuje Ci życie.
Pozdrawiam