Swędzenie na całym Ciele.

napisał/a: Maniek 12 2015-04-17 13:49
Witam. Ja i moja dziewczyna od jakiegoś mniej więcej 7 stycznia mamy jakąś chorobę skóry. Nie wiemy co to jest. Objawy są takie, że na plecach, ramionach, klatce piersiowej, podbrzuszu, udach, pachwinie, przy stopach i pośladkach mamy takie malutkie czerwone krosty, które strasznie swędzą. . Zastanawiamy się czy może to byś alergia na coś. Chociaż w moim przypadku wątpię bo ja raczej żadnych alergii nie posiadam. Choroba nie przenosi się na inne osoby. Świerzbem na pewno nie jesteśmy zarażeni. Krostki są naprawdę małe i jedne są barwy czerwonej inne bardziej koloru skóry i lekko wpuklają się z niej. Prosimy o bardzo szybką odpowiedź i pomoc bo naprawdę nie da się z tym wytrzymać swędzi to naprawdę cholernie, a jak się bardzo mocno drapać to pojawiają się czerwone kropki z krwi.
napisał/a: piotrosiama 2015-04-17 17:16
Przyczyn takiego swędzenia całego ciała może być wiele począwszy od świerzbu,liszaja poprzez alergię która uaktywnić się może w każdym momencie naszego życia, obecność w miejscu spania jakiegoś insekta itp.
Czy coś do tej pory stosowaliście ?
napisał/a: Maniek 12 2015-04-18 02:18
Stosowaliśmy różne maści typu Hydrocort, Crotamiton farmapol jakieś tabletki na alergię których nazwy już nie pamiętam i maść na atopowe zapalenie HUDOSIL HUDSALVA, piliśmy też wapno i nic. :/ Mam wizytę 4 maja może tym razem to coś da ale Dermatolodzy mówią raz tak raz tak. Przeprowadziłem się w listopadzie do nowego mieszkania ale ona bywa u mnie raz na miesiąc gdyż pracuje w innym mieście, częściej widujemy się u niej czyli żyjemy w różnych środowiskach a objawy takie same.
napisał/a: piotrosiama 2015-04-18 13:50
Ta "alergia" uaktywnia się wtedy gdy się spotykacie, czy też utrzymuje się nawet gdy nie widujecie się ?
napisał/a: Maniek 12 2015-04-20 15:23
Utrzymuje się cały czas niezależnie od naszych kontaktów. Martwi mnie ta sprawa coraz bardziej gdyż od 2 dni na genitaliach pojawiły mi się dziwne hmy ,,Bąble,, jak po ugryzieniu komara. To będzie już 3 wizyta u dermatologa od stycznia a choroba się rozwija. Robię co mogę tzn. lekarze i stosownie się do ich zaleceni ale jak widać lekarze nie potrafią tego zdiagnozować i nasuwa się pytanie co dalej ????
napisał/a: piotrosiama 2015-04-20 16:09
A nie było jakiegoś przygodnego sexu u Ciebie czy partnerki ?