Swędzenie i wysypka

napisał/a: viera19 2009-10-12 08:08
Witam.
Mam pytanie co to moze byc za choroba.
Wszystko zaczelo sie jakies pol roku temu. Najpierw zaczelo mnie wszystko swedziec(na podbrzuszu zrobil mi sie taki jakby maly pryszcz, albo wrzod) i pojawila sie wysypka. Bylam u lekarza, przepisal mi cos na wysypke, ale nie pomoglo. Poszlam drugi raz, to powiedzial, ze to moze byc swierzb i przepisal cos na to, ale tez nie pomoglo, a swedzenie po pewnym czasie zniklo(wysypka wczesniej po okolo 2 tygodniach). W tym czasie zaczely mnie okropnie bolec nogi, ale tylko jak lezalam. Gdy cos robilam nic mnie nie bolalo, a po przyjsciu z pracy, gdy sie polozylam od razu sie zaczynalo. Od kolan w dol. Tak samo codziennie rano, gdy wstaje z lozka okropnie mnie bola. To mam do dzisiaj. Zaraz po tych nogach zauwazylam rowniez, ze mam bardzo sucho w buzi, szczegolnie jak rano wstawalam. Zauwazylam, ze moj jezyk z tylu jest jakis dziwny, a po pewnym czasie po bokach jezyka pojawila mi sie taki jakby bialy nalot(z boku). To mam do dzisiaj. Lekarz przepisal mi cos na afty, ale nie pomoglo, wogole wydaje mi sie ze to nie afta. Jutro ide do laryngologa. Do tego wszystkiego od poczatku mam biegunke(do dzisiaj) tzn. chodze raz dziennie, ale jednak biegunka. O czym moga swiadczyc te objawy? Wydaje mi sie ze to wsyzstko jest powiazane, poniewaz nigdy nie mialam problemow ze zdrowiem, az tu naraz to wszystko. Dodam rowniez, ze to wszystko pojawilo sie po tym, jak mialam jednego chlopaka. Rowno miesiac pozniej to wszystko sie zaczelo, moze to ma jakis zwiazek, a moze to tylko zbieg okolicznosci. Czy to moze byc jakas choroba weneryczna? Naczytalam sie na internecie, ze to mogl byc hiv i okropnie sie przestraszylam. Zrobilam test i na szczescie byl negatywny. Wspomne rowniez, ze na poczatku tych objawow(jakies pol roku temu) zrobilam badanie krwii i wszystko wygladalo w normie(wszystkie pozycje w srodku norm). Co to moze byc?