Super SKUTECZNA(!) dieta na kilogramy i ... mózg

napisał/a: wikam2 2013-10-08 19:38
Dziewczyny ogromnie przestrzegam przed ta dietą :

[url_special=http://diety.wieszjak.polki.pl/odchudzajace/314541,Dieta-tasiemcowa-czy-warto-ryzykowac.html:2ulwe76n]http://diety.wieszjak.polki.pl/odchudzajace/314541,Dieta-tasiemcowa-czy-warto-ryzykowac.html[/url_special:2ulwe76n]

....z jednej strony niektóre mogły o niej nie wiedzieć, ja pokazałam....ale(!) obecnie na topie są seriale typu dlaczego ja, ważne sprawy, pamiętniki z wakacji itp. W dwóch z nich widziałam odcinek dot. diety tasiemcowej. Stąd moje przypuszczenia iż, kobiety/mężczyźni zwłaszcza młodzież nie zostaną przeze mnie oświeceni gdyż o niej wiedzą. Sama taka dieta to kretynizm, szok dla naszego organizmu itp. Nie da się żyć ZAWSZE z tasiemcem. Trzeba się go pozbyć. Nie ma go i efekt jest taki :
- jesteśmy chore
- tyjemy

Uważajmy!
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-10-09 09:32
A już myślałem że moderatorka Wikam opracowała jakąś własną skuteczną dietą :D
napisał/a: wikam2 2013-10-10 21:01
Zakladam, że ten MÓZG tak Cię nakierował? :P
napisał/a: viki71 2013-11-30 18:52
Szczęście ma ten,co trafi na tasiemca nieuzbrojonego.Z uzbrojonym moga byc kosmiczne problemy.Masakra,co ludzie wymyślają.
napisał/a: Leerkoo 2014-01-05 19:49
Moja siostra zapisała się kiedyś na forum anorektyczek... tam to dopiero były "złote rady" jak schudnąć... Jedzenie wacików... Jedno jabłko jedzone dwa dni i potem wymiotowanie tego jabłka... kiedyś był jeszcze ogólnodostępny syrop na kaszel (dostępny wtedy jeszcze w postacie tabletek) - tussipect. Dziewczyny jadły to garściami popijając kawą... efekt był podobny do wciągnięcia amfetaminy... Chudły podobno na tym strasznie, ale jakiś czas później był artykuł o tym jak to jakaś dziewczyna przedawkowała ten syropek i dostała zawału.
napisał/a: dor_salva 2014-03-28 13:43
bosze masakra! trzeba uważać z tymi sposobami na kilogramy, bo można sobie krzywdę zrobić. Najlepiej być pod okiem specjalisty jakiegoś dietetyka, ale co poniektóre porady zwaliły mnie z nóg. Ja mam ochotę na detoksykację i regenerację organizmu. Słyszał ktoś coś o poważnych, efektownych zabiegach?
napisał/a: anajaga 2014-03-31 11:59
ja slyszalam! sa rozne opinie. ponoc mozna samemu sie oczyszczac ale nie oczyscisz sie sam calkowicie.. wszystkie produkty w aptekach dotra do dolnych jelit te gorne to juz chyba specjalistow domena
napisał/a: EwelinaMn 2014-03-31 18:08
Niesamowite jest to, jak ludzie ryzykują wlasne zdrowie, a czasem nawet życie dla zgubienia kilku kilogramów. Szkoda, że nie chcą skorzystać z bezpiecznego odchudzania systemowego, skupić się na dobrym samopoczuciu i połączeniu diety z ćwiczeniami i suplementacją. Efekty świetnie, ale przecież lepiej wziac tabletki i czekać na cud..
napisał/a: gwiezdna 2014-04-11 13:01
Niektóre osoby zwłaszcza te z dużą nadwagą nie poradzą sobie nawet z suplementami. Tutaj raczej przyczyn trzeba szukać w diecie i zmienić kategorycznie nawyki żywieniowe, ale też pod kontrolą dobrego dietetyka bo samemu można krzywdę sobie zrobić. Trafić do dobrej kliniki która się tym zajmuje nie jest zbyt trudne, ale naprawdę może okazać się, ze warto było poświęcić swój czas dla specjalisty, który wyleczy nas z otyłości całkiem przyjemną metodą.
napisał/a: Nikuś690 2014-05-08 16:49
tasiemiec, paskudztwo. Dieta ale też ćwiczenia powinny być wprowadzone, chociaż znam osob które samą dietą schudły ale to też trzeba mieć czas i pieniądze na przyrządanie i kupowanie produktów
napisał/a: dor_salva 2014-05-28 13:35
właśnie to mnie bawi, że wszyscy chcą cudownej tabletki na zrzucenie kilogramów a nie pomyślą o sobie i nie dowiedzą się jaki jest powód. Przecież rygorystyczne diety i suplementy na spalanie tkanki tłuszczowej to chemia, która niszczy nasz organizm. Najlepiej dowiedzieć się które spożywane produkty magazynują się w naszym organizmie i po prostu ich nie jeść i naturalnie zrzucić kilka kilogramów. Polecam oczyszczanie i rozpoczęcie zmiany nawyków żywieniowych pod okiem specjalisty.
napisał/a: karolina886 2014-05-29 15:21
A w jaki sposob mamy sie dowiedziec czy magazynuja sie produkty w naszym organizmie?