Suchy,meczacy kaszel

napisał/a: beatkaf-67 2007-05-07 22:51
Niepokoi mnie suchy meczacy kaszel.Trwa od 3-4 tygodni,byłam w przychodni.Pani doktor przepisala mi ZYRTEC i MIFLONIDE.Po 2 tygodniach,zadnej poprawy.Biore TRITACE 1 tabl. i BISOCARD 1/2 tabl.kasze dopada mnie w roznych porach i sytuacjach zadnej wydzieliny,nie ma odkaszlnąc.Poza tym czuje sie ok.Nie pale papierosow i nighdy nie palila,nie mecze sie,duzo jestem na powietrzu,nie wiem jakie badania moglabym wykonac?O skierowanie u nas trudno,wiec zrobilabym odplatnie.Ogolne badania w zwiazku z nadcisnieniem robilam w grudniu ,wszystko bylo w porzadku.We srodwe ide do laryngologa,ale zastanawiam sie,czy kaszel moze miec zwiazek z tarczyca?Za wszelkie p[orady bardzo dziekuje.
napisał/a: klapouszek2 2007-05-09 23:26
Wedlug mnie kaszel moze miec zwiazek z Tritace. Jako dzialanie niepozadane tego leku moze wystepowac wlasnie taki napadowy suchy kaszel. Tylko, ze Miflonide i Zyrtec powinny pomoc Nie wiem moze Zyrtec zamienic na cos z loratadyna troszke silniej moze zadziala (Loratan, Aleric) albo lekarz moze przepisze cos innego np Telfast? na taki suchy kaszel moze tez byc Acodin ale to raczej przyczyny nie wyleczy.