Suchosc I flegma w gardle

napisał/a: Jrmejah 2010-08-14 09:50
Witam mam pewien problem I nie potrafie sobie z tym poradzic od 10 miesiecy mam uczucie suchosci w ustach I gardle, do tego mam jakas zalegajaca wydzieline w gardle jak flegme jest ona bardzo biala i gesta jak klej I czesto czuje jak bym sie dlawil dotego mam ciagle mdlosci z gardla czy moze ktos ma pojecie co to moze byc lekarz stwierdzil ze mam ponoc refluks czy te objawy maja cos wspulego z tym czy nie ??? dostalem leki ale te problemy z gardla nadal sa I nie moge sie tego pozbyc jest to naprawde meczace I uciazliwe prosze o jaka kolwiek podpowiec co z tym moge zrobic .
napisał/a: ANGI 2010-08-23 06:27
witaj:)ja mam taki sam problem co Ty tylko że u mnie do tego dochodzą jeszcze straszne dusznosci i sciskanie gardła...jeżeli masz ochote porozmawiać to podaje moje gg 20027107 pozdrawiam
napisał/a: Jrmejah 2010-08-25 08:56
Ooo a bylas z tym u lekarza I wiesz co ci dolega ??? Jaa mozemy pogadac na gg dzieki :)
napisał/a: martynac12 2010-10-24 22:59
witam mam w sumie ten sem problem czy ktos wam postawil jakas diagnoze?? albo dal leki ktore by jakos pomogly... bo mi nie pomaga nic... oprocz tego mam astme wiec oddycha mi sie fatalnie przy tym suchym gardle...