Stulejka - Co robić?

napisał/a: 19ziga25 2014-03-06 00:49
Mam problem, mój mężczyzna ma wadę, która nazywa się stulejka. Nie chce on iść do lekarza, nie wiem jak mam go namówić. Czytałam gdzieś, że nieleczone może spowodować raka, martwię się o niego. Pisało też, że to może mieć jakiś stan grzybiczy również, czy to prawda? Oraz jeśli tak, to czy można przez stosunki się zarazić? Czy ta wada w jakimś stopniu może osłabiać jego plemniki oraz płodność? Pisało także, że po zabiegu mężczyzna nie może przez miesiąc uprawiać stosunków, jak więc wpłynąć na myślenie mężczyzny i robić by nie doszło do wzwodu oraz kuszenia, jeśli kobieta mężczyznę podnieca na każdym kroku, a wzwód może go strasznie boleć i doprowadzić do uszkodzeń?? Jak stosować pielęgnację po zabiegową? Jak przemywać oraz jaką opiekę zaoferować? Boję się! Każdy dotyk tamtych miejsc go boli, on przez to jest na mnie zły, ma powoli uraz do mojego dotyku, a ja zwyczajnie nie potrafię tego wyczuć, bo to dla mnie nowość.. nawet przy stosunku odczuwa mocny ból. Czy zabieg jest płatny? Gdzie się trzeba pierw zgłosić by uzyskać skierowania i w końcu dotrzeć do zabiegu? Proszę o pomoc! Bardzo mocno go kocham i nie planuje go krzywdzić, a próbowałam nawet przy nawilżeniu go dotykać i nadal czuł ból! Czy ta wada w jakimś stopniu może osłabiać jego plemniki oraz płodność?

Proszę was o odpowiedzi...
napisał/a: ~Anonymous 2014-03-06 19:14
Dobrze byłoby udac się nawet prywatnie jeśli jest u was taka możliwość bezpośrednio do urologa. Nie leczona stulejka będzie w dalszym ciągu prowadzic do roznego rodzaju stanow zapalnych ,a także do bolących stosunkow płciowych.Prawdopodobnie zostanie wykonany zabieg jej usuniecia ,ale najpierw jeśli isnieje jakiekolwiek zapalenie nalezaloby je wyleczyć.
napisał/a: 19ziga25 2014-04-23 01:35
Po długich rozmowach partner dalej ucieka od lekarza, nie daje sobie powiedzieć jakie są tego konsekwencje i nie zdaje zupełnie sobie sprawy z tego jakie później może mieć problemy. Coraz bardziej go to boli przy głębszym dotyku, czy też lekkim obsunięciu napletka w dół, mimo to zawsze gdy namawiam go na wizytę u lekarza on musi wtedy pracować ( znajduje obowiązki w domu lub u znajomych). Jak go raz a porządnie namówić by poszedł do lekarza?? Już nie wiem co mam robić...
Oraz jeśli nie jest ubezpieczany, to jaki cennik jest takowego uzyskania skierowania oraz cennik zabiegu??
napisał/a: Nakata 2014-06-06 15:42
Proponowałbym ci go przekonać do tego iż na zdrowiu się nie czeka bo z tego może tylko stać się gorzej a nie dobrze.
Jeśli tak dalej pójdzie i będzie uciekał od lekarza zasłaniając się pracą, może mieć problemy z oddawaniem moczu jest to ogromny ból udaj się z nim do lekarza i powiedz mu jeśli nie pójdzie może zapomnieć o stosunku zagroź mu,że "nawet ty możesz mieć przez to problemy z macicą potem" powinno go to skłonić.

Czekam na twoją relacje pozdrawiam.