Strzelające kości

napisał/a: Wiaderko 2009-09-15 21:42
Witam , to mój pierwszy post na forum , a więc wypadało by się przywitać , a więc HEJ
Chciałbym wam opowiedzieć o moim problemie ,mam 17 lat...mianowicie od kilku lat jak dobrze pamiętam (4-5 lat), mam problem z moimi kośćmi (chyba?) , chodzi o to że wszystkie strzelają począwszy od karku , przez palce u rąk , nadgarstek , przedramię , barek aż do kostki i palców u nóg , jest to bardzo uciążliwe zwłaszcza dla mnie , bo gram na gitarze i jeżeli czegoś nie zrobię będę musiał odłożyć ten instrument i też jak każdy inny na stale. Jestem bardzo młody a już odczuwam czasami mały ból np. u palców ręki , to dla mnie bardzo niepokojący znak , dodam że nie "naciągam"(tak większość osób robi) palców by nimi "strzelić" tylko po prostu robię zwykły "gwałtowny" ruch i same strzelają ,i nie mówcie żebym nie strzelał ,bo tak się nie da często przy normalnym ruchu strzelają, oczywiście z resztą jest tak samo , wiecie co może mi dolegać? Dodam że nigdy nie miałem żadnego złamania czy czegokolwiek , jestem ogólnie zdrowym w miarę wysportowanym facetem , żadnych problemów zdrowotnych nigdy nie miałem... ( w szpitalu byłem tylko podczas narodzin ) Pomyślałem może że brakuje mi mazi stawowej ale to tylko mój pomysł...jak myślicie co może mi dolegać ? Dodam też że ćwiczę na siłowni.
Jest to dla mnie bardzo uciążliwe , nie potrafię się powstrzymywać od tego strzelania , czasami ktoś zwraca mi uwagę że jestem zbyt nerwowy a tak nie jest. Dzięki serdecznie za odpowiedzi
PS. Zapomniałem dodać że od kilku miesięcy ćwiczę na siłowni.
Pozdrawiam !

Paweł