Strój kąpięlowy

napisał/a: wikam2 2015-07-08 17:53
Dziewczyny.... :)

Przez kilka lat miałam jeden a ten sam, mój ukochany strój, kupiony za 60zł na pasażu w Realu.
Niestety po wielu pranianiach nie dość, że zmalał to jeszcze niemal się rozpadł.

Za 3 tyg. wyjeżdzam na wakacje i zostałam....powiedzmy - goła ;)
No więc trzeba kupić strój. I tu pojawia się problem.

W sieciówkach odzieżowych są stroje takie, że zlituj się Boże...Pasują owszem - ale na moją 14 letnią córkę.
Trójkąciki na cycuszki i tyle :(

A ja - ja potrzebuję majtki 38 a górę 40/42 ale ZABUDOWANĄ!
Jasne, mogę strój skompletować ale GDZIE JA MAM KUPIĆ DUŻE ZABUDOWANE GÓRY najlepiej 75 D?
Nie cierpię biustu wystającego poza biustonosz. Chcę stanik duży który biust (no nie ukrywajmy - 100% jędroności nie ma ;)) ujarzmi i utrzyma podczas wygłupów w wodzie.

Byłam w calzedoni - nic mi się nie spodobało.
W necie widziałam, ze są fajne kolkcje SHE i FREYA.
Gdzie je kupujecie? Chodzi mi o śląsk....

W Bytomiu jest fajny sklep....chyba pod nazwą o mamo - biuściaste?! Ale jakoś mnie hamuje :P

Reasumując - gdzie polecacie kupić strój dwuczęsciowy na dośc duży biust, który mam nadzieję ZAKRYĆ? :)

Miseczki niech będą usztywanine, ale ramiaczka - obojętne. Są czy ich nie ma, wiążą się na szyi czy w ogóle itp ;)
napisał/a: Vattier 2015-07-08 23:21
Ja bym jednak zaufał temu sklepowi "Biuściaste". Jeśli coś ma taką nazwę, to na pewno oferta jest... duża. :D
napisał/a: wikam2 2015-07-10 17:10
Michaś sprawdziłam specjalnie i to się nazywa ....BIUSTYNA ;)))))
Ale blisko byłam! ;)))

Jak już coś zakupię to Ci pokaże ;) Ocenisz czy wybór było okey ;))))
napisał/a: wikam2 2015-07-17 20:30
Obleciałam dzisiaj wszystkie sklepy....i NIC!
W przyszł. tyg. BIUSTYNA wita! Misiek....podjąłeś temat = wykrakałeś :P
napisał/a: Vattier 2015-07-17 20:36
Czekamy na zdjęcia po zakupach! :P
napisał/a: wikam2 2015-07-17 20:40
Tak, tak Panie doktorze Pan to ma jak w banku ;)

Mam nadzieję, ze nie padniesz jak zobaczysz :P Trzymaj się!!! Jak ja przy denatach :P :))))
napisał/a: ireena 2015-07-24 12:43
Hej i jak tam twój strój? Sama od niedawna próbuję coś kupić, ale nie za bardzo mi to idzie, bo mam podobne "problemy", co Ty. Jednak ja wolałabym strój jednoczęściowy, bo lepiej bym się w nim czuła. Upatrzyłaś coś takiego może w Internecie, bo ja nie daję już rady.
napisał/a: anitulek 2015-08-19 13:09
Najlepiej znaleźć brafitterkę, która idealnie dobierze. Droga zabawa, ale tak naprawdę tylko to gwarantuje naprawdę dobrze dobrany strój
napisał/a: wikam2 2015-08-19 19:28
magdaleeenka napisal(a):Hej i jak tam twój strój? Sama od niedawna próbuję coś kupić, ale nie za bardzo mi to idzie, bo mam podobne "problemy", co Ty. Jednak ja wolałabym strój jednoczęściowy, bo lepiej bym się w nim czuła. Upatrzyłaś coś takiego może w Internecie, bo ja nie daję już rady.


Hej :)
Tak kupiłam strój w tym Bytomiu :)
Był spory wybór z freya i self collection. Miski duże :) Tak więc może szukaj w tych firmach?
Na stroje jednoczęściowe nie patrzałam....
napisał/a: pola341 2015-08-23 22:03
Również wydaje mi się, że może warto udać sie do sklepu gdzie pomogą dobrac odpowiedni strój, aby nie powodował dyskomfortu i ładnie sie prezentował :)