Stres a ból serca

napisał/a: GlamRap 2013-10-04 19:54
Witam :)
Przyszedłem na to forum z następującym pytanie.
Chodzi głównie o to, że jestem mało cierpliwym człowiekiem i gdy coś mi nie wychodzi po prostu szybko się na/ przez to denerwuję.
Mam 18 lat, uczęszczam do szkoły przez którą również mam wiele stresu, stresuję się dość często można powiedzieć i przeważnie podczas lub po tym stresie zaczyna coś mnie kłuć/ boleć w okolicach serca, oczywiście jak się uspokajam lub robię coś co lubię (grzebie w silniku, słucham muzyki, oglądam film, spotykam się z przyjaciółmi) ból momentalnie przechodzi jak ręką odjął, teraz moje pytanie- Czy kierować się z tym do lekarza? czy to jest normalne zjawisko wywołane stresem?
Wpisywałem takie hasło w google i wyczytałem, że ma to co druga osoba narażona na stres i teraz trafiłem tutaj ;)
Proszę o rozważenie mojego problemu i napisanie mi ewentualnie jakiś wskazówek .

Mogę dodać, że dużo myślę o takich stresujących sprawach, np wybiegam z myślą w przyszłość i martwię się jakimiś duperelami, np maturą i tym podobne :)
napisał/a: GlamRap 2013-10-07 19:34
Nikt nie udzieli mi jakich kolwiek wskazówek...?
napisał/a: Polianna1 2016-03-14 15:41
Po prostu masz nerwobóle. W tym wypadku próbuj radzić sobie ze stresem. Pamiętaj o codzienniej aktywności fizycznej.
Nad myślami trzeba umieć panować i najlepiej nei wybniegać zbyt bardzo w przód.