Straszny ból w uchu

napisał/a: Skend 2012-03-14 08:37
Od około 2 dni boli mnie ucho. Czułem że mam w nim wode, czyściłem sobie patyczkiem, i za daleko chyba doszedłem tym patyczkiem, i sobie cos zrobiłem ;/ Teraz mam wode (chyba) w uchu, i strasznie boli, spać na tym uchu nie moge, a jak wstaje to tak boli, że mówić na początku nie moge ;/. Jak ubróce w głowe lewą (tam gdzie chore ucho) Tojakby coś ściekało,, jak zaciągne nosem, lub zatkam nos, i będe starał sie jakby wypuścić powietrze przez nos (wtedy powietrze przez nos przechodzi) to tak jakby mi coś tak lekko strzelało. Mam zatkane ucho, ale nei tak jak 2 dni temu, gdzie zupełnie nic na nie nie słyszałem. Do laryngologa spróbuje sie dziś zapisać, ale nie wiek kiedy to będzdie ;/ . jak moge zrobić, żeby tak nie bolało ? ;/. Dodam, że żaden spirytus czy coś, bo jestem niepełnoletni :P PROSZE O POMOC !!
napisał/a: Skend 2012-03-14 08:48
*ból :(
napisał/a: kasia971 2012-03-14 10:14
Prawdopodobnie przebiłeś sobie błonę bębenkową. Jak najszybciej do laryngologa (prywatnie albo na ostry dyżur). I absolutnie nie nie wlewaj do tego ucha, bo możesz stracić słuch.
napisał/a: Skend 2012-03-14 21:19
Ok, byłem u laryngologa w szpitalu : miałem zatkane woskowiską, i tak na bonus zapalenie ucha :(. Boli jak cholera, co zrobić żeby mniejszyć ból ??
napisał/a: kasia971 2012-03-14 21:36
Jeśli to ostre zapalenie to tylko coś przeciwbólowego np. Aleve (w aptece bez recepty).
Chyba przepisano Ci jakieś lekarstwa?
napisał/a: Skend 2012-03-14 21:40
Tak mam augmentin. Tylko nadal czuje jak w lewym ucho mi coś strzela, tak jak przed płukaniem ;/. I nie wiem czy to woda, czy to coś zostało jeszcze ;/
napisał/a: kasia971 2012-03-15 07:57
To dobry antybiotyk. Powinien pomóc. Cierpliwości.
napisał/a: Maślanka 2014-06-07 07:25
Dzisiaj rano obudziłem się i mam ten sam problem, co ty strasznie boli :( Co mam robić? Umówić się na wizytę u lekarza?
napisał/a: nell91 2014-06-07 20:45
Jeszcze 2 tygodnie miałam to samo i byłam na silnych lekach przeciwbólowych, leciała mi ropa z krwią. Pomógł mi właśnie antybiotyk i krople okulistyczne.

Jeśli dostałeś antybiotyk to powinno pomóc, ale jeśli nie przejdzie za chwilę ja bym poszła do lekarza jeszcze raz. Pamiętaj też żeby Cię nie zawiało.