Strasznie bolą mnie nogi

napisał/a: NCzarna089 2010-12-07 15:10
Mam 18 lat. Zauważyłam, że przy zmianie pogody strasznie bolą mnie nogi, tak jakby żyły albo stawy. Ciężko jest mi wytrzymać ten ból, czasami po prostu się zwijam i jęczę ... Nie wiem czy mam pójść do mojego lekarza, czy udać się do specjalisty odpowiedzialnego, za tego rodzaju problemami. A może po prostu pójść do apteki, kupić jakąś maść i żyć dalej. Mam takie bóle od kilku lat. Męczy mnie to bardzo. Boooooolllllliiiiii !!!! Proszę o pomoc !
napisał/a: Pawel17 2010-12-07 18:33
Przy zmianie pogody to rwia nogi karzdemu sie to może zdarzyc. Nie jest tak żle będzie wszystko dobrze pozdrawiam serdecznie zycze zdrowia.
napisał/a: pawelpomorze93 2010-12-07 18:36
Bóle nóg mogą mieć różne podłoże. Czasami złe obuwie potrafi powodować ból nóg, lecz jak ten ból utrzymuje się kilka lat to podłoże może być inne. Wypróbuj coś takiego jak podłożyć poduszkę lub nawet dwie pod nogi podczas snu, tak aby nogi były wyżej niż reszta ciała, ma to na celu poprawienie krążenia krwi w nogach, ponadto dieta bogata w błonnik, nie noś obcisłych nóg rzeczy, również mogą hamować dopływ krwi. Kobiety chcą się podobać, tak było jest i będzie lecz czy ceną ma być ból, trzeb sobie samemu odpowiedzieć. Jednak polecam wizytę u specjalisty.
napisał/a: ellena 2010-12-11 11:32
przede wszystkim to Ty jesteś za młoda na taki ból tym bardziej że męczy Cię to kilka lat, koniecznie udaj się do lekarza, może najpierw do rodzinnego, zobaczysz co Ci powie,

mnie też niedawno bolały nogi, pobrałam przez jakiś czas Aspargin (magnez+potas) i przeszło
napisał/a: ela.66 2010-12-14 09:28
U mnie było to samo, potem obrzęk ból kolana, uginanie kostki i zbywanie przez lekarza, bo morfologia dobra, tylko OB ppodwyższone, ale ponoć kobiety tak mają. Nawet próbowano wmawiać depresje i przepisamo Stimulotion.
Po 3 latach zmieniłam domowego i badanie latex dodatnie. Leczę RZS.
Poproś o badania i CRp, OB na początek, czy nie ma stanu zapalnego. Warto sprawdzić i w razie czego ciągnąc konsekwentnie dalej.
Pozdrawiam