Straszne pocenie się

napisał/a: johny25 2013-01-28 23:52
Witam, mam 25 lat, 184cm wzrostu, 93kg wagi. Trenuje regularnie na siłowni, od ok. 2 lat mam ogromny problem.
Strasznie się pocę i to tak, że nie przyjemne ślady od potu pojawiają się jak przejdę nawet nie wielką odległość.
Rok temu wykryto u mnie niedoczynność tarczycy i hiperprolaktynemię, od tego czasu przyjmuje Euthyrox N50 moje TSH spadło z początkowego 5,5 do 1,9 , od kilku miesięcy mam TSH w normie jednak pocenie nie ustąpiło, wręcz przeciwnie jeszcze bardziej się wzmogło. Przyznam szczerze, że kilka lat temu brałem środki dopingujące. Dziwne jest też to, że w nocy nie pocę się W OGÓLE tylko w dzień i to głównie wtedy gdy coś robię. Na szczęście pracuje jako budowlaniec i ubiór nie jest ważny w tej pracy, dlatego jakoś w pracy udaje mi się to "maskować". Gdy wychodzę tylko gdzieś ze znajomymi, ciągle myślę o tym czy czasem nie mam śladów pod pachami od potu, strasznie przeszkadza mi to w normalnym funkcjonowaniu.

Co może mi dolegać? Do jakiego lekarza należy się zgłosić?
Bardzo proszę, pomóżcie!
napisał/a: gosh11 2015-06-24 19:00
Witaj. Czy znalazłeś przyczynę swoich problemów lub poradziłeś jakoś sobie, bo ja mam podobnie do Ciebie. Tutaj jest podobny wątek, może coś Ci wyjaśni http://commed.polki.pl/nadmierne-pocenie-przy-niedoczynnosci-tarczycy-vt68967.html