straszne bóle

napisał/a: Jagodaino 2015-05-18 19:31
witam

mam odroku dość nietypowy problem wsumie to od ponad roku zaczeło się gdzies w listopadzie 2013 r pierw od bóli brzucha na poczatku miałam po jedzeniu w styczniu miłam robione usg po czym nic nie wykazało dostałam leki lekko ustały i na pare miesiecy był spokoj potem z nowu dostałam bóli jednak objawiały one się juz nie pojedzeniu tylko odrazu po przebudzeniu musiałam isc sie załatwić i poczekać dobre pół godziny bo nie byłam w stanie stać i suszyć nawet włosów ponieważ ból był tak mocny czasem za dnia łapał albo jak byłam głodna ale to szło wytrzymać potem jak wyjechałam do holandii w pierwszym miesiącu miałam spokoj żadnych bóli po miesiącu zaczeły powracać dość mocne bóle jednak jak się załawtiłam mijało pół godziny i było dobrze pozniej zaczełam zauważać krew pierw na papierze a pozniej w kale bóle nadal są jednak od niedawna zaczeło jeszcze bardziej mi się to pogaraszać ostatnio obudziłam się o 3 w nocy z silnym bólem w górnej częśći brzucha nie byłam w stanie leżeć siedziec stać żadna pozycja mi nie pomogadała zaczełam również wymiotować przy tym bólu pierw z krwią pózniej samą pianą proszę o rade co to może być jestem w Holandii nie mam możliwość w tym momencie zjechać do polskiu a tutaj raczej się tym nie przejmują jest jakis sposób aby chpodz trochę to złagodzić ?
napisał/a: Konstans 2015-05-20 11:08
witaj,
oj jeśli wymiotujesz krwią i masz krew w kale to naprawdę nieciekawie :/
dziewczyno !! weź się za siebie !!
Pierwsze, co masz zrobić - to zmienić dietę ! bo obecna przywiodła Cie do takiego stanu, w jakim jesteś obecnie !
Pewnie to też wynik stresu, pracy, przeciązenia. Niemniej jest źle, więc zastosuj dietę.
Najlepiej by było, gdybyś się przegłodziła ale tak naprawdę. Bys piła tylko wodę przez 1-3 dni (ale wcześniej musisz się oczyścić), lub świeże soki. To dobre wyjście do wszelkiej regeneracji, oczyszczenia organizmu. Natomiast jeśli masz cięzką , stresującą pracę - to nie wskazane jest to :/
Musze więcej wiedziec o Tobie, by Ci pomóc a nie zaszkodzić.
na pewno nie można przy takich objawach jeść żadnego nabiału, glutenu, cukru, przetworzonej żywności, tłuszczów trans.
Co jesz? Co pijesz?
jaki masz styl życia? co spowodowało, ze jest, jak jest?
Pozdrawiam.
napisał/a: Jagodaino 2015-05-20 19:11
Niestety głodówka 2-3dni odpada ponieważ pracuję na szklarni na wysokości i wiadomo tam jest gorąco więc obawiam się , że za bardzo by mi się w głowie kręciło
A jeżeli chodzi o moją dietę to ja stram się jeść zdrowo z rana jem zawsze płatki w pracy owoce przeważnie jakieś płaty ryżowe często robie sobnie soki z grejfrutupomaranczy różne koktajne z świerzych owoców no i jak wrcam z pracy jem obawdjakiś często jest coś na szybkiego np 2 parówki i kawałek chleba i to tyle mojego jedzenia , czasem jeszcze zjem coś słodkiego ale to już rzadko .
napisał/a: Konstans 2015-05-21 07:05
Twoja praca eliminuje wszelkie głodówki. Tak przypuszczałam. Niemniej nie mozesz pozostawić a muzo objawów, które masz!!
Krwawienie nie jest niczym dobrym. Znam to z autopsji.
Jeśli nie mozesz iśc do lekarza to musisz coś zmienić.
Pij codziennie na czczo siemie lniany mielone. Pokryje powłoką ochraniającą ścianke zołądka i jelit.
Potem zjedz śniadanie ale żaden chleb (nie gluten). Jedz kasze bezglutenowe jak gryczana, jaglana, ryz, ziemniaki.
Jedz na razie gotowane warzywa, rób zupy i zabieraj do pracy. Rób je gęste z ziemniakami, kaszami. Dodaj olej lniany do talerza, masło. Jedz awokado. Trochę mięsa parowanego, pieczonego. nie smazonego. Ryby ale nie wędzone.
Odstaw jedzenie przetworzone, kupne, wędliny kupne, cukier, kawę, herbatę.
Pij zioła (rumianek, mietę, dziurawiec ale na wieczór, lipę, pokrzywę, prawoślaz).
U Ciebie dieta to podstawa, by załagodzić obecny stan.
Pozdrawiam