Straszna potliwość - podwyższone OB i leukocyty

napisał/a: Adrian1 2006-07-26 17:59
Witam serdecznie!

Od jakiegoś czasu strasznie i szybko się poce, wystarczy, że przejdę się do sklepu na 5 minut i jestem dosłownie cały mokry i jest to "bardzo śmierdzący" pot.
Jakieś trz miesiące temu robiłem sobie badania krwui i moczu do pracy.
Z podwyższonych mam tylko:

Morfologia:
OB - 30mm/h gdzie max: 15

Mocz-analiza ogóla:
Leukocyty: 50-60 wpw gdzie max: 5

Reszta wyników jest dobra.

Moje pytanko to:
Czy powyższe wyniki mogą być skutkiem mojej nadmiernej nie przyjemnej potliwości?
I ewentualnie jak można to zwalczać?

Pozdrawiam;
Adrian.
napisał/a: maly151 2006-07-26 22:44
stary tu nikt nic ci nie powie moj post ( pomocy prosze ) umiescilem pare dni temu i nikt nic nie napisal sam sie poce i to strasznie nie smierdzi odemnie potem tylko sory za wyrazenie "gownem" nie wiem czy to od pocenia sie czy od czegos innego!!! kapie sie po 3 razy dziennie i nie pomaga po chwili znowu wraca ;/ moglby ktos nam pomoc!!!!!!!!!!?
na innym forum ktos mi napial ze mam problemy z przewodem pokarmowym czy moze byc to prawda?
napisał/a: plb1985 2006-07-27 00:41
Adrian, Twoje wyniki wskazują na stan zapalny (podwyższone OB), prawodopodonie umiejscowiony w drogach moczowych (leukocytoza w moczu).
co do pocenia się to pisałem już w innym poście, jedyne o czym słyszałem to antidrall (płyn w kulce w aptekach za ok 15zł)
co do przyczyn pocenia się to nie mam na ten temat wiedzy,ale może warto byłoby wybrać się do specjalisty. nikt Ci tu nie wypisze recepty, zwłaszcza, że lekarz w kontakcie bezpośrednim ma dużo większe pole manewru.

maly151, masz 19 lat a nie potrafisz wypowiedzieć się kulturalnie, wg mnie Twój post został pominięty z tego właśnie powodu, gdyż czytając go mi nasuneła się tylko jedna myśl - prowokacja i głupota, więc nie miej pretensji do użytkowników.

do obu panów warto też poszukać na forum podobnych problemów, w końcu nie ma tak wiele postów, a wyszukiwarka nie gryzie
pozdrawiam
napisał/a: jakoo 2006-07-27 15:24
Warto też wziąść pod uwagę upały jakie panują - każdy z nas się więcej i częściej poci, wiem po sobie.