Stosunek przerywany?

napisał/a: marta1806 2014-09-27 16:07
Witam, wczoraj kochalam sie ze swoim chlopakiem i dalismy sie poniesc chwili i wszedl we mnie kilka razy na pare sekund bez zabezpieczenia. Czy po czyms takim moge byc w ciazy? Nie jestem pewna ale na poczatku tygodnia mialam owulacje i wczoraj byl ostatni dzien moich dni plodnych. Mimo tego troche boje sie ze moge byc w ciazy.
napisał/a: paula_130 2014-09-28 21:04
Nigdy nie wierzcie w magię stosunku przerywanego! Nie musi dojść do wytrysku, żeby zajść w ciążę, wystarczy sam preejakulat, w którym też są plemniki. Myślę, że ryzyko ciąży jest małe, jednak gdyby nie pojawił się okres zrób test.
napisał/a: wikam2 2014-09-28 22:04
Stosunek przerywany = preejakulat i tu masz o nim (nie każdy zawiera w sobie plemniki zdolne do zapłodnienia) :

http://commed.pl/post458822.html?hilit=preejakulat#p45882

Dni płodne wyznaczasz na podstawie czego?
napisał/a: marta1806 2014-09-28 22:26
Na podstawie kalendarzyka ale to jest wszystko na oko, dzisiaj liczylam i wtedy nie mialam juz dni plodnych takze mam nadzieje że mi sie udalo i nie zaszlam. Nie bede juz taka glupia i nie zgodze sie na stosunek przerywany zeby potem miec takie problemy na glowie. Za poltora tygodnia mam dostac okres czyli musze poczekac.
napisał/a: wikam2 2014-09-28 22:30
Dni płodne jak wiesz przesuwają się względem kolejnej miesiączki. A, że nie wiesz kiedy KOLEJNA nastąpi to nie ma co liczyć.
Ogólnie - nie każdy stosunek = ciąża, nie każdy stosunek przerywany = szanse na ciąże etc.
Nikt nie jest tutaj od oceniania, pouczania, wszyscy trzymamy kciuki aby wszystko u Cb. było oki! :)