Stosunek przerywany - jakie są szanse na ciąże?

napisał/a: desmond792 2013-06-11 21:23
Kochałem się ze swoją dziewczyną w niedziele za pierwszym razem w gumce. Doszło do wytrysku. Umyłem dokładnie penisa i oddałem mocz. Po jakiś 40 minutach kochaliśmy się drugi raz(gumki się skończyły, nie było w pobliży sklepu, a podniecenie wzięło górę nad rozsądkiem), ale tym razem bez zabezpieczenia. Nie doszedłem w środku, tylko na zewnątrz po jakiś 10 sekundach od wyjęcia penisa z pochwy. Znowu umyłem dokładnie penisa mydłem i ciepłą wodą i dokładnie go wytarłem, ale moczu już nie oddałem. Po godzinie znowu doszło do stosunku bez zabezpieczenia, na początku był dość długi oral z jej strony. Do orgazmu z mojej strony nie doszło.
Jakie są szanse na ciąże przez preejakulat, był to 17 dzień jej cyklu, miesiączkuje co 28-29 dni. Podniecenie wzięło górę nad rozsądkiem i teraz będzie trzeba czekać do 21...
napisał/a: Gracee 2013-06-11 21:44
Szanse nie są duże ale nie masz 100% pewności, że nic z tego nie będzie jak przy każdym współżyciu nawet z zabezpieczeniem. Był stosunek godzinę wcześniej i przy drugim razie wraz z preejakulatem podczas podniecenia mogły wydostać się plemniki zdolne do zapłodnienia. Konkretnie jaki jest % szans chyba nikt się nie odważy napisać ale jest ona mała. Teraz nie pozostaje nic innego jak czekać na miesiączkę jeśli będzie się spóźniała to też od razu nie wpadajcie w panikę bo stres może wydłużyć cykl. Jeśli upłynie 16-18 dni od współżycia z 17 dc a miesiączka nie pojawi się to wówczas może dziewczyna zrobić test.
napisał/a: desmond792 2013-06-11 21:55
Dziewczyna się raczej nie przejmuje, bo wcześniej czytaliśmy, że taki wpadki następują przeważnie przez to jeśli ktoś nie zdąży wyjąć, a nie przez sam preejakulat, nie ma potwierdzonej ciąży przez plemniki w preejakulacie. Ale dzisiaj zacząłem myśleć o tym, że może po tym drugim razie nie oczyściłem nasieniowodów, a tam przecież mogło być nasienie. A mowa jest o jednym stosunku przerywanym, bez wcześniejszego wytrysku. Nie oddałem moczu. Zresztą zauważyłem, że czuje kiedy wypływa preejakulat, a zdarza mi się to naprawdę rzadko. A jeśli już to jest tego bardzo mało. No chyba że wydzielają się jego minimalne ilości przez cały czas, a ja po prostu tego nie czuje.

Swoją drogą wie ktoś może ile mogą przeżyć plemniki w prąciu? Inaczej, przez jaki czas zachowują zdolność do zapłodnienia, bo jednak minęło 40-60 min po wytrysku. Ale zakładając że znajdowały się w penisie.