stosowanie leku cilest

napisał/a: Kasiulenka 2011-03-28 20:27
Witam, mamm problem przez pewien czas brałam źle tabletki ponieważ każde nowe opakowanie zaczynałam w pierwszy dzien okesu a powinnam odczekac 7 dni, teraz biorę je po 7 dniach czy antykoncepcja jest utrzymana ?Dodam że ostatnią tabletkę biorę w poniedziałek a w piątek dostaję miesiączke, a nowy cykl zaczynam po tych 7 dniach we wtorek? Czy te moje pomieszanie wpływa na działanie leku?
napisał/a: ivi.kiwi 2011-03-28 20:39
Nie masz miesiaczki tylko sztuczne krwawienie z odstawienia.. Dzialanie anty zostaje zachowane.. Ty po prostu skracalas przerwe.. pamietaj aby jej nie wydluzac..
napisał/a: Kasiulenka 2011-03-28 21:10
ivi26 napisal(a):Nie masz miesiaczki tylko sztuczne krwawienie z odstawienia.. Dzialanie anty zostaje zachowane.. Ty po prostu skracalas przerwe.. pamietaj aby jej nie wydluzac..





chyba się nie zrozumiałyśmy ja ich nie odstawiłam tylko zaczęłam brac wg ulotki, tylko pytam czy dobrze robię biorąc je we wtorek bo w poniedziałek konczy się ten 7 dzien wiec nowy cykl wypadałoby zacząc we wtorek
napisał/a: wikam2 2011-03-28 21:40
Ty źle zrozumiałaś. Ivi mówi Ci, że masz sztuczne krwawienie z odstawienia bo masz takie w każdej przerwie. Po to bierzesz tabletki aby nie mieć OKRESU. Chyba w ogóle nie czytałaś ulotki.
Masz być 7 dni BEZ tabletek. Ostatnia zażyta np. w poniedziałek - następna wtorek.