Stopień niepełnosprawności

napisał/a: wiesiek814 2016-01-20 14:17
Byłem dzisiaj na komisji w PCPR miałem grupę inwalidzką umiarkowaną. Zabrano mi ją otrzymałem stopień lekki. Nie wiem co mam zrobić posiadam 65% ubytku słuchu. Grupa ta była mi potrzebna do pracy. Zawalił mi się cały świat, wychowuje sam syna z czego my teraz będziemy żyli? Nie posiadam żadnych innych dochodów.Nie korzystam z opieki czy czego kolwiek innego. Pisząc te słowa łzy cisną mi się do oczu. Błagam o pomoc i poradę!!!
napisał/a: piotrosiama 2016-01-20 16:16
Na Orzeczeniu masz pouczenie o możliwości odwołania się od tej decyzji - więc działaj.
Powodzenia.
napisał/a: wiesiek814 2016-01-20 18:08
Dziękuję. Proszę mi powiedzieć czy mam jakieś szanse?
napisał/a: piotrosiama 2016-01-21 14:21
wiesiek814 napisal(a):Dziękuję. Proszę mi powiedzieć czy mam jakieś szanse?


Hehe wróżką to ja nie jestem ale niestety znam podejście orzeczników. Trzeba próbować, argumentować, jeśli masz jakieś dodatkowe papiery to jeszcze lepiej.
Powodzenia, aha w necie znajdziesz wzory odwołań.
napisał/a: wiesiek814 2016-01-21 17:01
Jeszcze raz DZIĘKUJĘ. Nic mi nie pozostało jak walka do samego końca. Nie wiem co zrobię jak przegram. Zarabiałem najniższą krajową i tego też mnie pozbawiono.
napisał/a: Ola.B 2016-01-26 22:41
wiesiek814 napisal(a):Jeszcze raz DZIĘKUJĘ. Nic mi nie pozostało jak walka do samego końca. Nie wiem co zrobię jak przegram. Zarabiałem najniższą krajową i tego też mnie pozbawiono.


najlepiej odwolac sie motywujac pogorszeniem stanu zdrowia,ale do tego trzeba miec jakies papiery z leczenia ...pzdr
napisał/a: MissQ 2016-02-05 14:08
Walcz, odwoływać się warto i bardzo często odwołania są pozytywne.