Stopa cukrzycowa - colostrum - czy to pomaga?

napisał/a: nnagietek 2013-07-19 15:05
Dzień dobry wszystkim, chciałabym poradzić się w sprawie stopy cukrzycowej. Czy znacie coś skutecznego, co przyspiesza gojenie ran?Szukam czegoś dla mamy która ma ranę na stropie, na razie małą, ale trudno się goi i boli. Boję się że będzie się powiększać i doprowadzi do poważnych komplikacji. Byłyśmy już w poradni, gdzie lekarz zapisał kilka recept, ale jak dotąd nic nie przynosi skutku. Kiedyś usłyszałam ze colostrum jest bardzo dobre, ale nie znam szczegółów. Stosujecie to? Jeśli tak, jakie preparaty stosujecie? Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam
napisał/a: mirella_K 2013-07-22 14:58
Stosuję ten krem Colostrigen R od lutego na odleżyny ojca i poprawa jest ogromna. Rana goi się i znikł obrzęk. Kosztuje 53 zł wiec nie jest drogi a jest świetny i rzeczywiście dziala. polecam. Kupilam go tutaj: http://genactiv.eu/pl/offer/21/colostrigen_r_krem_40_ml
napisał/a: nnagietek 2013-08-26 14:24
Ok, dzieki. Tez własnie o tym kremie slyszalam, ze jest bardzo dobry. Chyab go kupię, co z raną jest coraz gorzej. Drogi nie jest, warto spróbować. A jest tylko w internecie, nie ma go w aptekach?
napisał/a: mirella_K 2013-08-27 19:22
W aptekach go nie spotkałam, widziałam go tylko w internecie. Kupuje ten krem w sklepie internetowym Genactiv, pod tym linkiem, który wkleiłam wcześniej. Łatwo się kupuje, przesyłka przychodzi już po kilku dniach, i nie trzeba biegać po aptekach, tylko listonosz przynosi paczkę prosto do domu.