Stomatolog w Warszawie

napisał/a: kolczynski_adam 2015-11-25 11:11
Witajcie,
Jakiś czas temu przeprowadziłem się z rodziną do stolicy. Staramy się teraz z żoną zrobić bazę lekarzy w okolicy, do których możemy się udać w razie choroby. Większość już znaleźliśmy, ale poszukujemy jeszcze kliniki stomatologicznej gdzie mają też dobre podejście do dzieci w wieku przedszkolnym. Na Żoliborzu znalazłem Dorodent przy ul. Mickiewicza. Mają również ortodontę i chirurga/stomatologa: http://dorodent.com.pl/oferta/chirurgia-stomatologiczna/ - to dosyć bogata oferta. Może są tu forumowicze z tych okolic i korzystający z tej kliniki?
napisał/a: joanre 2015-11-26 23:55
Zajrzyjcie do Dental White na Woli na ul.Klonowicza, blisko centrum. Stomatologią dziecięcą zajmuje się dr Płecha - wspaniała. Ma podejście do dzieci i widać, że lubi swą pracę:) Teraz bez problemów chodzimy tam regularnie. A w ogóle sama klinika jest bardzo przyjazna i skupia świetnych specjalistów implantologii, endodoncji chirurgii. Nie zawiedziecie się, gwarantuję :)
napisał/a: klaman 2015-12-22 07:41
Podsyłam całą listę stomatologów z Warszawy, może będzie opinia o którymś http://znajdzlekarza.pl/stomatolog/Warszawa%2C+Polska?range=50&uwz=1&latlng=52.229676%2C21.012229
napisał/a: pawel9113 2015-12-23 13:58
Witam serdecznie, ja około 2 tygodnie temu odwiedziłem gabinet stomatologiczny STOMAPOL. Znalazłem ich przez internet. Miałem do zrobienia 2 licówki i muszę przyznać, że wszystko przebiegło bezproblemowo. Obsługę mają naprawdę świetną. Polecam! A tu jest ich strona www.stomapol.pl Pozdrawiam :)
napisał/a: Hugo_St 2015-12-23 14:21
Siemka, ja wybielałem zęby w Stomapolu i jestem zadowolony, mój przedmówca ma racje. Kapitalna obsługa i do tego puszczają fajne filmy z drona na ekranie na poczekalni!
napisał/a: flakonik23 2018-04-10 18:38
Pilnie potrzebuję namiaru na dobrego stomatologa w WWA! Najlepiej okolice Pragi północ. Pozdrawiam.
napisał/a: milen348 2018-04-10 19:50
Najrozsądniej będzie skierować się pod adres Okrzei 18, gdzie mieści się gabinet Ferreus. www.ferreus.pl Od bardzo dawna opieram się na ich profesjonalizmie, dzięki któremu moje zęby prezentują się pieknię i zdrowo. Od zabiegów chirurgicznych po endodontyczne a nawet implantologie. Wszelkie zabiegi odbywaja sie bardzo fachowo.
napisał/a: milen348 2018-04-10 19:50
Najrozsądniej będzie skierować się pod adres Okrzei 18, gdzie mieści się gabinet Ferreus. www.ferreus.pl Od bardzo dawna opieram się na ich profesjonalizmie, dzięki któremu moje zęby prezentują się pieknię i zdrowo. Od zabiegów chirurgicznych po endodontyczne a nawet implantologie. Wszelkie zabiegi odbywaja sie bardzo fachowo.
napisał/a: polli_ 2018-05-29 11:25
W Warszawie super działa stomatologia Lux Medu - jestem pacjentką od wielu lat i to dentysty też tam chodzę, zawsze wychodzę zadowolona, a każde leczenie jest zupełnie bezbolesne. Mam też taki pakiet Komfort za jedyne 49 zł, a w nim dowolną ilość konsultacji, przeglądów oraz 3 znieczulenia w cenie.