Stolec a stres

napisał/a: TazZar 2014-02-14 13:34
Witam. Od jakiegoś czasu moje stolce albo w ogóle nie pozostawiają śladów na papierze (wtedy jest prawidłowa konsystencja itd.), albo są bardzo miękkie i zostawiają ślady w połączeniu z czymś żółtym, tak jakby z jakimś płynem (widać go tylko na tym papierze, w samym stolcu go nie zaobserwowałem), co zdarza się zdecydowanie częściej niż te normalne. Nie widzę żadnej krwi, kiedyś widziałem, to poszedłem do apteki po lek na hemoroidy (bez konsultacji z lekarzem) i zniknęła już nazajutrz. Może to być spowodowane nadmierną ilością stresu? Ostatnio stresuję się i smucę w naprawdę bardzo dużych ilościach, ponadto jestem hipochondrykiem i już od jakiegoś czasu bardzo się boję, że mam raka jelita lub odbytu, cały czas o tym myślę. Dodam jeszcze, że niedługo będę miał 17 lat.
napisał/a: Ell 2014-02-14 15:57
raka jelita w tym wieku to taka szansa jak wygrana w lotto a nawet jeszcze trudniej niz lott;)
napisał/a: TazZar 2014-02-15 19:40
A może to jakiś polip? Wczoraj wyczułem w środku jakieś takie dwie miękkie kuleczki obok siebie, dało się je przemieszczać, ale nie bolały ani nic.
napisał/a: piotrosiama 2014-02-16 02:00
To zapewne są hemoroidy. Skoro ponownie odczuwasz ten dyskomfort więc może pora odwiedzić proktologa.