Stłuczenie prącia

napisał/a: qwerty9978 2012-11-20 17:46
Witam.
Mam 14 lat i pewnego razu po masturbacj jak zawsze schowałem prącie do spodni tylko w tym momencie poczułem dziwne ukłucie.
przestraszyłem się bo erekcja ustała od razu i zacząłem się zastanawiać czy nie może być to złamanie prącia
kilka dni później zauważyłem że straciłem jakby częściowo czucie.
czucie jest ale słabsze. niema żadnej opuchlizny ani rany
jestem po operacji stulejki
oddawanie moczu przebiega poprawnie i bez problemow tylko troche słabiej czuje potrzebe oddania moczu
erekcja przebiega bez zadnych problemow
czy to faktycznie zlamanie?
proszę o pomoc
napisał/a: ratownik_0395 2012-11-20 17:54
Witaj. Czy masz możliwość dotknięcia się nie odczuwają bólu przy dotyku ? Prącie jet opuchnięte, nabrzmiałe, zaczerwienione, sine, przekrwione, fioletowe ? Odczuwasz jakiś ból bez dotykania się tzn. podczas normalnego funkcjonowania ?
napisał/a: qwerty9978 2012-11-20 18:04
niema zadnego bólu nic sie złego z wyglądem penisa nie dzieje jest taki sam jak zawsze.
jedynie zrobił się taki jakby minimalny lekko fioletowy pierścień na dole żołędzia prawie w ogóle nie widoczny ktory znika podczas erekcji
napisał/a: ratownik_0395 2012-11-20 18:07
Hmm czy ta zmiana koloru jest jakaś intensywna i daje się mocno odczuć, czy raczej wg Ciebie jest normalna ? No wiesz, na odległość to nic nie można stwierdzić
napisał/a: qwerty9978 2012-11-20 18:08
wg mnie jest normalna nie przeszkadza to w niczym ;p tak jak mowilem ledwo ja widac
niepokoi mnie jeszcze to ze pracie robi sie czasami nienaturalnie male
napisał/a: ratownik_0395 2012-11-20 18:11
Mysle, ze moze jakis przejsciowy problem Cię dopadł. No narazie to obserwuj. Jak cos bedzie sie zmieniac - fioletowiec, czerwienic się, bolec do szybiuctko do lekarza.
napisał/a: qwerty9978 2012-11-20 18:12
Dzięki :)
napisał/a: ratownik_0395 2012-11-20 18:13
Oczywiście wiesz, jeśli coś by Cie martwiło lub poejrzewalbys ze jednak cos jest nie tak to idz do lekarza - nie obawiaj sie wstydu, bo lekarze nie takie rzeczy na co dzień widzą :)
napisał/a: qwerty9978 2012-11-20 18:14
mam jeszcze tylko ostatnie pytanie, czy choroby pracia maja jakis wplyw na opóźnienie sie mutacji głosu lub samego dojrzewania?
dziękuję za rady :)
napisał/a: ratownik_0395 2012-11-20 18:21
Nie. Mutacja to zmiana brzmienia głosu w skutek procesów fizjologicznych zachodzących w narządach głosu np. krtani, strunach głosowych. Dojrzewanie jest uzależnione od naszego organizmu, a dokładnie od ilości róznorodnych hormonów, rozwoju fizycznego itp. czynnikow. Choroby prącia nie mają wpływu na mutację głosu i zmiany w procesie dojrzewania ogólnego. Jesli chodzi o dojrzewanie narządów płciowych to pewne choroby prącia lub jąder mogą ograniczać lub całkowicie zahamować ich rozwój.