Stawy

napisał/a: AGATA PIWKO 2007-06-18 18:02
Witam!
Panie doktorze może pan przypomina sobie moją historie,polecil .mi pan zastrzyki hemeopatyczne zeel i trumel s,jestem w połowie kuracjii jest o wiele lepiej,obrzęk powoli schodzi i boli mniej.Chciałam panu podziękować i zapytać czy po zakończeniu kuracji zastrzykami powinnam jeszcze coś zarzywać czy na tym poprzestać.Powiem panu , ze boje sie aby znowu sie to nie pojawiło.Kupiłam artresan ale wydaje mi sie że dziwnie się po nim czuje,czy jest to możliwe aby dawał jakies skutki uboczne?(czuje się jakbym miała po nim stan podgorączkowy)Dziękuje jeszcze raz.
napisał/a: Peter 2007-06-18 19:02
Jeśli Pani nie toleruje glukozaminy (artresan), to na razie można się wstrzymac. Nic na siłę. Nie każdy będzie tolerował dany lek. Po zakończonej kuracji lekami które poleciłem, proponuję przejśc na Zeel T w tabletkach. Gdyby się dolegliwości bólowe ponownie pojawiły i obrzęki, to proszę przejśc do lekarza i poprosic o te zastrzyki. Leki te mają to do siebie, że jesli bedą systematycznie podawane w czasie nawrotu choroby (tylko prosze nie zwlekac, od razu do lekarza), to nawroty bólów i obrzęków będą coraz rzadsze.
Proszę mnie jednak zrozumiec, nie ustąpią wcale, ale dają szansę na normalne życie i w miarę normalne funkcjonowanie. Proszę też zwrócic uwagę lekarzowi na koniecznośc rehabilitacji (masaże, zabiegi borowinowe itp. - o ile to możliwe).
Jeśli Pani toleruje imbir, to też polecam. Działa także przeciwzapalnie i przeciwbólowo.