Staw skokowy

napisał/a: sebastian94 2013-07-16 14:16
Witam mam ponownie problem ze stawem skokowym, juz 3 raz zle stanolem i o to efekty spuchnieta cala stopa nawet palce ... oraz sina stopa troche... mocne nie do wytrzymania bole... bylem w szpitalu zlamania nie ma, robili mi zdj, w gips ani w szyne nie mogli mi wstawic nogi, ze wzgledu na lot do Anglii... dostalem zastrzyki przeciwzakrzepowe... jednak teraz zauwazylem tego siniaka...opuchlizna ladnie schodzi bo w 1 dzien to sie az zlapalem za glowe... Powie mi ktos...czy ten siniak jest niepokojacy co mam robic... ZImne oklady biore nie obciazam tej nogi, chodze o kulach bo stanac an tej nodze to nawet nie moge... Zaniepokoilem sie poczytalem troche w google i znalazlem wasza strone postanowilem napisac bo nie wiem czy juz mam wracac do Polski :(( Prosze o pomoc,
napisał/a: rehacore 2013-07-16 15:02
zimne okłady stosuj nadal,
dodatkowo stosuj kompresję, bandażuj sobie stopę i jeśli siedzisz lub leżysz unoś ją powyżej poziomu serca.

pozdrawiam
www.rehacore.pl
napisał/a: sebastian94 2013-07-17 12:54
sypiam z noga na koldrach i poduszkach aby byla wyzej. Oklady zimne stosuje wieczorami bo puchnie mi gorzej wlasnie wieczorem , Biore Glucosamine Sulphate na wzmocnienie stawow , ale noga nadal boli niesamowicie , wytrzymac sie nie da. Czyli ten siniak to nie potrzebnie sie martwie i moge zostac w Anglii nie ma takiej potrzeby aby wracac do Polski na kontrole lub leczenie ? Co do bandazowania to odpada... Za mocno spuchniete mam , nawet skarpety luznej zalozyc nie moge... bo czuje wtedy bol
napisał/a: rehacore 2013-07-17 13:22
nie załączyłeś zdjęcia żadnego, więc nie wiadomo o jakiego siniaka chodzi
napisał/a: sebastian94 2013-07-17 13:32
siniak jak siniak tyle ze przy kostce i na dlugosc jakos 2-3 cm