Starania o dziecko, dni plodne, owulacja, rozpoznanie sluzu?

napisał/a: Oczekujaca22 2013-09-18 18:39
Hej dziewczyny! Nie pierwszy raz tu zagladam ale nigdy jeszcze nie pisalam wiec czas na ten `pierwszy raz`. Staramy sie o dziecko. Nie dawno przestalam brac tabletki antykoncepcyjne. Okres (nie krwawienie z odstawienia ale juz okres) dostalam 2 wrzesnia. Wczoraj czulam jakbym miala podniesiona temperature, cieplej mi bylo i zrobilo sie mokro. Sluz jest przejrzysty, daje sie go odczuc i utrzymuje sie rowniez dzis. Dzisiaj wspolzylam do konca z partnerem. Dodam ze przed tabletakmi mialam miesiaczki 30-32 dniowe. Myslicie ze ten przejrzysty sluz to moze byc sluz plodny? Czy duzo z was zaszlo w ciaze w okresie 2-4 cykli po odstawieniu tabletek?
napisał/a: Oczekujaca22 2013-09-18 18:55
Dodam, ze procz stosunku do konca dzis dwa dni temu byly dwa stosunki przerywane, kolejne dwa dni wstecz takze.
napisał/a: wikam2 2013-09-20 20:58
Nie liczyłabym na to, że stosunek przerywany zakończy się ciążą ;) Ale ten pełny i owszem. Wiele wksazuje na to, że faktycznie współżyłaś w okresie płodnym (sugeruję się wyglądem śluzu, nie temperatury bo to się mierzy regularnie w pochwie - tam skacze ;)) musisz jednak pamiętać, że to tylko 40% szans na ciążę. Jesli tym razem się nie uda to próbuj nadal. Trzymam kciuki :)
napisał/a: Oczekujaca22 2013-09-21 22:13
Dziekuje Ci za odpowiedz ;) Moj sluz plodny taki najbardziej zauwazalny trwal zaledwie 4 dni. Zaczal sie dzien przed stosunkiem. W dniu w ktorym wspolzylismy do konca rowniez byl. Kolejnego dnia bylo go wedlug mnie najwiecej (rowniez odbyl sie stosunek ale to ze wzgledu na nie odmawianie sobie przyjemnosci bo ponoc przy codziennych stosunkach w drugim stosunku mogly nie byc wyprodukowane odpowiednie plemniki?). Czwartego dnia rowniez byl sluz plodny. Kolejnego piatek dnia juz nie odczuwalam takiej mokrosci i nie zauwazalam tak sporej ilosci sluzu jak w dniach poprzednich. Chcialabym zeby odrazu sie udalo. Ale nic na sile.. Nie chce zeby seks stal sie obowiazkiem ale ciagle byl przyjemnoscia.
napisał/a: Oczekujaca22 2013-09-22 18:52
Jedna rzecz mnie zastanawia. Dzis rano zlapal mnie straszny bol glowy, a dokladniej zawroty glowy. Gdy probowalam wstac z lozka o malo co sie nie wywrocilam tak mi sie strasznie zaczelo w glowie krecic. Przez kolejne kilka godzin bolala mnie glowa. Slyszalam ze w ciazy tez wystepuja takie bole, aczkolwiek wolalbym nie wiazac jednego z drugim zeby sie nie nakrecac. Co myslicie?
napisał/a: wikam2 2013-09-22 19:56
Żeby jak sama mówisz, nie łączyć :)
napisał/a: Oczekujaca22 2013-09-22 23:06
Niestety jak sie bardzo chce to sie doszukuje wszystkiego tzn ja zabardzo szukac nie mam czego bo bol glowy i zawroty byly ewidentne. Kwestia tylko tego czy jedno sie wiaze z drugim. Co moge jeszcze dodac z obserwacji swojego ciala to, to ze czuje czasem lekkie ciagniecie w podbrzuszu.
napisał/a: Oczekujaca22 2013-09-25 20:24
Witam ponownie ;) Sprawa ma sie tak, ze od czasu owulacji moja szyjka macicy tylko przez jeden dzien byla nisko i twarda. Okolo 2-3 dni temu powedrowala sobie wysoko i jest taka pulchna. Sluz bialawy, a temperatury niestety nie mierze. Czy to moze cos oznaczac? Do okresu zostalo 5-6dni.
djfafa
napisał/a: djfafa 2013-12-04 08:09
Artykuł pośrednio związany z tematem:

[url_special=http://zdrowe-zywienie.wieszjak.polki.pl/podstawy-zdrowego-zywienia/323674,Co-jesc-aby-zajsc-w-ciaze.html:d6fns5d1]http://zdrowe-zywienie.wieszjak.polki.pl/podstawy-zdrowego-zywienia/323674,Co-jesc-aby-zajsc-w-ciaze.html[/url_special:d6fns5d1]