stara/nowa blizna

napisał/a: RakuNH 2009-03-19 16:49
mam do was pytanie. Po czym mam stwierdzić czy blizna jest stara czy też zalicza się jeszcze do nowych?

Otóż mam blizne na ramieniu a akurat rosne i zaczęła się też rozrastać bo jest w tak newraligicznym miejscu że poporstu się rozciąga m.in dlatego że chodze teraz na siłowanie.

Jak dotykam to blizna jest mieka 'jak pupa niemowlęcia'' ze tak powiem a ma ona rok i 3 miesiące.

I tu moje pytanie czy mam szanse to zniwelować masciami typu contratubex/cepan czy jest już za późno ?może jakieś inne specyfiki? Jestem facetem wiec blizny mi nie przeszkadzają ale brzydko wygląda rozrastając się i zalezy mi na lekkim jej zniwelowaniu. Ma ona 2 cm dlugosci. Keidys miala z 2 mm szerokosci a teraz ma ponad 5 mm a najabrdziej wydłuzył się sald po szwie do 2 cm z kilku mm.

Z góry dziękuje za pomoc...
napisał/a: RakuNH 2009-03-20 19:14
widze że nikt za bardzo nie wie jak mi pomóc...

to może czy możliwe i naturalne jest rośnięcie blizny przy przyroscie mięśni i masy? bo znacząco urosła...
shottas
napisał/a: shottas 2009-04-22 18:33
stosuj cepan to to samo co ta drug maść tylko droższa najlepiej jeśli pójdziesz do apteki i pokarzesz farmaceutce i powiesz ile ma blizna i po czym jest
wtedy ona zadecyduje co Ci dać bo są i maści /krem na stare blizny
napisał/a: RakuNH 2009-07-03 23:51
Stosuje contratubex ale jak mi się skończy mam stosować no scar bo ta blizna to poporstu w wiekszości rozstępy spowodowane tym ze blizna jest idelanie na barku i się rozrasta ze mną... no scar ma ja wybielić.