Stara blizna na ręce, co zrobić?

napisał/a: marzenka1060 2014-05-28 11:52
Cześć, mam takie pytanie mam dużą blizne na przedramieniu, jest bardzo stara, ma kilka lat, gdzie można by było taką blizne zatuszować, i na jakie efekty można by było liczyć, mam nadzieje że ktoś odpisze, dziekuje. Dodaje zdjecie.

http://zapodaj.net/db3c18e4c03a9.jpg.html
napisał/a: odyniec08 2014-07-19 21:17
Cześć.
Osobiście mam podobny problem po wypadku i konsultowałem się jakiś czas temu z kliniką w Krakowie.
Tyle, że moje są głębsze, ale lekarz powiedział mi iż możliwe jest że zostaną trwale usunięte, lecz w moim przypadku problem finansowy jest przeszkodą, a jak myślę wszystko zależy od ilości zabiegów, a co za tym idzie-sporo gotówki potrzeba.
Musisz się wybrać na wizytę, by lekarz obejrzał tą bliznę osobiście i stwierdzi czy da się ją usunąć by była niewidoczna.
Pozdro ;)
Aneciawka
napisał/a: Aneciawka 2014-07-29 22:44
W dzieciństwie miałam wypadek i paskudną blizne na ręce i na twarzy. W końcu jako męzatka już zdecydowałam się na usuniecie blizn. Swoją sprawę skonsultowałam w jednej z Łódzkich klinik u dr Doroty żukowskiej i wykonała zabieg.
Po zabiegu wiadomo było miejsce zaczerwienione ale dziś już praktycznie nie ma śladu. Wiadomo każdy przypadek jest inny ale na takiej wizycie pani dr wyjaśni wszystko i pomoże w podjęciu decyzji. Mnie pomogła i to bardzo