Stan zdrowia po zkorygowaniu kurzej klatki piersiowej

napisał/a: Krzysztof25 2011-12-26 22:33
Witam,
Gdy mialem 13 lat przebylem operacje w Rabce. Po operacji duzo cwiczylem na silowni, trenowalem box, bylem na awf nie ukonczylem z rodzinnych problemow ale nie mialem problemow a raczej z sportu zawsze bylem gorą. Przeszedłem obecnie podstawowe szkolenie do NSR z Ocenami 5 z egzaminow sprawnosciowych bieg 3000m, podciaganie na drazku, bieg wachadlowy 1o x10 i brzuszki. Chciał bym sie dowiedzieć czy moj stan zdrowia po operacji jest ok poniewaz lekaz wojskowy wysyla dziwne syglaly co do mojej postury. Nie mam problemow z lerzeniem na brzuchu na boku itd. Jedyne co mnie niepokoji to jak jechalem ok 20h samochodem siedzac rzebra bolały od siedzenia. Czy ktoś moze sie wypowiedziec na temat czy bedzie to przeszkoda na drodze do wojskowej kariery ?
napisał/a: Damianero0o 2013-05-22 15:28
Siema mam pytanie 3 czerwca będę miał operacje własnie w rabce. Możesz mi powiedzieć czy po operacji długo miałeś ten silny bul pooperacyjny. Drugie pytanie czy po tym miałeś duże problemy z oddychaniem i czy były jakieś komplikację .Może pamiętasz imię
lekarza który cie operowa.boje się trochę operacji bo nie wiem czego spodziewać się po niej.
napisał/a: loladela 2013-11-07 13:25
Hej mam pytanie czy warto poddać się operacji Metoda Ravitcha w Rabce ? Mam lejkowatą klatkę piersiową. Ogolnie nie przeszkadza mi ona. Ale głównie chodzi o moją przyszłość. Dlatego chciałabym wiedzieć czy warto się meczyć , zniechęca mnie blizna i do tego przez 3 miesiące nie będę mogła normalnie funkcjonować ..