stan zapalny - już nie daje rady

napisał/a: ricken 2015-04-11 10:10
Witam
Krótko problemy zaczęły się 6 miesięcy temu od zapalenia cewki moczowej (leki przepisane bactrim forte i Cipronex) (lekarz 1 kontaktu)
Bez poprawy :(
Po 2 miesiącach stwierdzono zapalenie gruczołu krokowego i przepisano Tarivid (urolog)
Bez poprawy :(
3 miesiąc przepisano Lenoxa (urolog)
Coś jakby lepiej znikło pieczenie, niestety ból i stan zapalny zaczął przechodzić na odbyt który trwa od 3 miesięcy już.
Po 3 miesięcach cierpień i 5 kolejnych wizytach u urologów i proktologów zauważyłem że pomaga mi tylko Olfen który łagodzi ból!
Wszelkie maście na odbyt i alfablokery nie pomagają specjaliści się poddali! Stwierdzili że prostata jest OK jelita też OK!
Zrobiłem sobie prywatnie posiew moczu i nasienia w styczniu i wszystko ujemne. Podstawowe badania moczu i krwi w styczniu OK.
Jestem już zdruzgotany, obecne objawy:
Znaczny niekontrolowany wyciek moczu po jego oddaniu i okropny ból w odbycie od ud do pleców. Czym dłużej siedzę tym gorzej.
Do tego bardzo się pocę i jestem strasznie osłabiony co chyba spowodowało że zaatakował mnie wirus grypy.

Pomóżcie i doradźcie co mi może pomóc bo przestałem już wierzyć specjalistom ( i nie mam tyle kasy by ciągle chodzić prywatnie), na co wyglądają powyższe objawy?? Jakie radzicie badania i leczenie jeszcze spróbować??
napisał/a: Amadeusz10 2015-04-12 10:28
Po antybiotykoterapii musisz jak najszybciej zadbać o odbudowę układu immunologicznego. To jego zadaniem jest ochrona przed infekcjami. Trzeba przyjmować probiotyki i unikać słodyczy. Zamiast probiotyków z apteki, można też jeść kiszoną kapustę i ogórki, jogurty i kefiry. Dobrze też jest jeść do tego prebiotyki. To pożywka dla bakterii probiotycznych. Może tutaj być nawet zwykła cebula.
Szczerze powiedziawszy, to mi wygląda na to, że masz uszkodzenie dolnej części kręgosłupa lub jakieś jego zwyrodnienie. Jest coś takiego, że u wielu ludzi dochodzi do takich sytuacji, że jakaś część kręgosłupa zmienia swoje położenie. Wysuwa się. Choćby ten przysłowiowy dysk. Gdy on się przemieści, to zaczyna uciskać rdzeń kręgowy. W zależności od tego którą część rdzenia uciska, to zaczynamy odczuwać bóle odpowiedniego odcinka ciała. Najczęściej zauważamy to gdy ból promieniuje nam w którąś nogę, ale nie zawsze tak się dzieje. Tutaj jest schemat kręgosłupa z wyznaczonymi jego miejscami odpowiedzialnymi za dany organ - http://www.lalbavita.pl/wp-content/uploads/2012/04/kregoslup-i-odpowiadajace-mu-dolegliwosci-a.jpg .
U ciebie jest to bardzo prawdopodobna przyczyna dlatego że olfen przynosi ci ulgę. Właśnie olfen podaje się przy schorzeniach stawów kręgosłupa, w tym dyskopatii.
napisał/a: ricken 2015-04-24 19:26
Po nieudolnym leczeniu przez lekarzy wpadłem na pomysł użycia antybiotyku który mi został po jakieś infekcji jego nazwa to doxycyclina
I co się okazało po 2-3 dniach poprawa znaczna (4 dnia ból od kości ogonowej w dół, 5 dnia zniknoł), poszłem do dowolnego lekarza że niby mi się skończył antybiotyk i co od 5 dnia do 10 brania objawy całkowicie ustąpiły prawie!

Dziś mija 6 dzień po zaprzestaniu antybiotyku i czuję lekkie pieczenie w okolicy kości ogonowej (jakby lekki nawrót)

Czyżby to była jakaś bakteria??? Jak ją całkowicie zniszczyć???
Za ile dni można zrobić sobie badania i jakie???

Dlaczego lekarze specjaliści są tak nieudolni że muszę samemu eksperymentować z lekami???