stan zapalny i brodawka

napisał/a: onaa88 2010-09-16 15:04
Witam serdecznie. Mam straszny problem. Od kilku miesięcy nie mogę uporać się z brodawką. Jest ona na dużym palcu u nogi od spodu. Strasznie boli i uwiera. Jest duża, a obok pojawiły się mniejsze. Byłam u dermatologa kilka razy i ciągle zmieniam tylko leki. Ostatnio przepisał mi VERRICAUST. To substancja silnie żrąca, którą stosuje się raz w tygodniu. Na ręce od razu brodawka znikła, ale na nodze nie. Ponadto zrobił mi się chyba stan zapalny. Skóra pod brodawką jest koloru sliwkowego i dziś pojawiła się ropa. Pomóżcie. Za tydzień mam ślub... swój w dodatku a tu coraz gorzej jest. Błagam...
napisał/a: ellena 2010-09-16 15:26
o kurcze, mnie brodawki wycinał chirurg, myślę że Ty ze swoimi też powinnaś się udać do lekarza, a nie do dermatologa, tym bardziej że piszesz że zrobił Ci się stan zapalny, biorąc jeszcze pod uwagę własny ślub i to że tu chodzi o nogę nie zwlekałabym ani chwili z wizytą u lekarza
napisał/a: szansa1 2010-09-20 21:14
Witam.
Czy brodawka została usunięta i czy nie rosną następne?
Pozdrawiam
i
onaa88 napisal(a):Witam serdecznie. Mam straszny problem. Od kilku miesięcy nie mogę uporać się z brodawką. Jest ona na dużym palcu u nogi od spodu. Strasznie boli i uwiera. Jest duża, a obok pojawiły się mniejsze. Byłam u dermatologa kilka razy i ciągle zmieniam tylko leki. Ostatnio przepisał mi VERRICAUST. To substancja silnie żrąca, którą stosuje się raz w tygodniu. Na ręce od razu brodawka znikła, ale na nodze nie. Ponadto zrobił mi się chyba stan zapalny. Skóra pod brodawką jest koloru sliwkowego i dziś pojawiła się ropa. Pomóżcie. Za tydzień mam ślub... swój w dodatku a tu coraz gorzej jest. Błagam...
napisał/a: onaa88 2010-09-22 11:24
brodawka odpadła w niedzielę i został tylko jej kawałek korzenia... dermatolog chciał wymrozić, ale nie zniknął jeszcze stan zapalny... dziś już chodzę i opuchlizna trochę zeszła. robię okłady z Rivanolum. Mam nadzieję, że w sobotę dam radę włożyć buty ślubne i tańczyć. Kiedyś pojawiły się 3 niewielkie obok. Jednak one znikły za pierwszym posmarowaniem verricaustem.
djfafa
napisał/a: djfafa 2011-04-19 14:38
Czy pozostał jakiś ślad po tym?